Seznam zmagovalcev Odprtega prvenstva ZDA - moške dvojice

Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Skoči na: navigacija, iskanje

Seznam zmagovalcev teniškega turnirja Odprto prvenstvo ZDA med moškimi dvojicami.

Zmagovalci po letih[uredi | uredi kodo]

Leto Zmagovalca Druga Rezultat finala
1881 Clarence Clark
Frederick Winslow Taylor
Alexander Van Renssalaer
A.E. Newbold
6-5, 6-4, 6-5
1882 Richard Sears
James Dwight
Crawford Nightingale
G. M Smith
6-2, 6-4, 6-4
1883 Richard Sears
James Dwight
Alexander Van Renssalaer
A.E. Newbold
6-0, 6-2, 6-2
1884 Richard Sears
James Dwight
Alexander Van Renssalaer
A.E. Newbold
6-4, 6-1, 8-10, 6-4
1885 Richard Sears
Joseph Clark
Henry Slocum
W.P Knapp
6-3, 6-0, 6-2
1886 Richard Sears
James Dwight
Howard Taylor
Godfrey Binley
7-5, 5-7, 7-5, 6-4
1887 Richard Sears
James Dwight
Howard Taylor
Henry Slocum
6-4, 3-6, 2-6, 6-3, 6-3
1888 Oliver Campbell
Valentine G. Hall
Clarence Hobart
E.P. Macmullen
6-4, 6-2, 6-2
1889 Henry Slocum
Howard Taylor
Valentine G. Hall
Oliver Campbell
6-1 6-3 6-2
1890 Valentine G. Hall
Clarence Hobart
Charles Carver
John Ryerson
6-3 4-6 6-2 2-6 6-3
1891 Oliver Campbell
Bob Huntington
Valentine G. Hall
Clarence Hobart
6-3 6-4 8-6
1892 Oliver Campbell
Bob Huntington
Valentine G. Hall
Edward L. Hall
6-4 6-2 4-6 6-3
1893 Clarence Hobart
Fred Hovey
Oliver Campbell
Bob Huntington
6-3 6-4 4-6 6-2
1894 Clarence Hobart
Fred Hovey
Carr Neel
Sam Neel
6-3 8-6 6-1
1895 Malcolm Chance
Robert Wrenn
Clarence Hobart
Fred Hovey
7-5 6-1 8-6
1896 Carr Neel
Sam Neel
Robert Wrenn
Malcolm Chance
6-3 1-6 6-1 3-6 6-1
1897 Leo Ware
George Sheldon
Harold Mahony
Harold Nisbet
11-13 6-2 9-7 1-6 6-1
1898 Leo Ware
George Sheldon
Holcombe Ward
Dwight F. Davis
1-6 7-5 6-4 4-6 7-5
1899 Holcombe Ward
Dwight F. Davis
Leo Ware
George Sheldon
6-4 6-4 6-3
1900 Holcombe Ward
Dwight F. Davis
Fred Alexander
Raymond Little
6-4 9-7 12-10
1901 Holcombe Ward
Dwight F. Davis
Leo Ware
Beals Wright
6-3 9-7 6-1
1902 Reggie Doherty
Laurie Doherty
Holcombe Ward
Dwight F. Davis
11-9 12-10 6-4
1903 Reggie Doherty
Laurie Doherty
Kreigh Collins
Harry Wainder
7-5 6-3 6-3
1904 Holcombe Ward
Beals Wright
Kreigh Collins
Raymond Little
1-6 6-2 3-6 6-4 6-1
1905 Holcombe Ward
Beals Wright
Fred Alexander
Harold Hackett
6-4 6-4 6-1
1906 Holcombe Ward
Beals Wright
Fred Alexander
Harold Hackett
6-3 3-6 6-3 6-3
1907 Fred Alexander
Harold Hackett
Nat Thornton
B. Grant
6-2 6-1 6-1
1908 Fred Alexander
Harold Hackett
Raymond Little
Beals Wright
6-1 7-5 6-2
1909 Fred Alexander
Harold Hackett
Maurice McLoughlin
George Janes
6-4 6-4 6-0
1910 Fred Alexander
Harold Hackett
Tom Bundy
Trowridge Hendrick
6-1, 8-6, 6-3
1911 Raymond Little
Gus Touchard
Fred Alexander
Harold Hackett
7-5, 13-15, 6-2, 6-4
1912 Maurice McLoughlin
Tom Bundy
Raymond Little
Gustave Touchard
3-6, 6-2, 6-1, 7-5
1913 Flag of the United States Maurice McLoughlin
Flag of the United States Tom Bundy
John Strachan
Clarence Griffin
6-4, 7-5, 6-1
1914 Flag of the United States Maurice McLoughlin
Flag of the United States Tom Bundy
George Church
Dean Mathey
6-4, 6-2, 6-4
1915 Flag of the United States Clarence Griffin
Flag of the United States Bill Johnston
Flag of the United States Maurice McLoughlin
Flag of the United States Tom Bundy
2-6, 6-3, 6-4, 3-6, 6-3
1916 Flag of the United States Clarence Griffin
Flag of the United States Bill Johnston
Flag of the United States Maurice McLoughlin
Ward Dawson
6-4, 6-3, 5-7, 6-3
1917 Flag of the United States Fred Alexander
Harold Throckmorton
Harry Johnson
Flag of the United States Irving Wright
11-9, 6-4, 6-4
1918 Flag of the United States Vincent Richards
Flag of the United States Bill Tilden
Flag of the United States Fred Alexander
Flag of the United States Beals Wright
6-3, 6-4, 3-6, 2-6, 6-2
1919 Zastava Avstralije Norman Brookes
Zastava Avstralije Gerald Patterson
Flag of the United States Vincent Richards
Flag of the United States Bill Tilden
8-6, 6-3, 4-6, 4-6, 6-2
1920 Flag of the United States Clarence Griffin
Flag of the United States Bill Johnston
Zastava {{{alias2}}} Willis Davis
Zastava {{{alias2}}} Roland Roberts
6–2, 6–2, 6–3
1921 Flag of the United States Vincent Richards
Flag of the United States Bill Tilden
Flag of the United States Watson Washburn
Flag of the United States R. Norris Williams
13–11, 12–10, 6–1
1922 Flag of the United States Vincent Richards
Flag of the United States Bill Tilden
Zastava Avstralije Pat O'Hara
Zastava Avstralije Gerald Patterson
4–6, 6–1, 6–3, 6–4
1923 Zastava Južne Afrike Brian Norton
Flag of the United States Bill Tilden
Flag of the United States Watson Washburn
Flag of the United States R. Norris Williams
3–6, 6–2, 6–3, 5–7, 6–2
1924 Flag of the United States Howard Kinsey
Flag of the United States Robert Kinsey
Zastava Avstralije Pat O'Hara
Zastava Avstralije Gerald Patterson
7–5, 5–7, 7–9, 6–3, 6–4
1925 Flag of the United States Vincent Richards
Flag of the United States R. Norris Williams
Zastava Avstralije John Hawkes
Zastava Avstralije Gerald Patterson
6–2, 8–10, 6–4, 11–9
1926 Flag of the United States Vincent Richards
Flag of the United States R. Norris Williams
Alfred Chapin
Flag of the United States Bill Tilden
6–4, 6–8, 11–9, 6–3
1927 Flag of the United States Frank Hunter
Flag of the United States Bill Tilden
Flag of the United States Bill Johnston
Flag of the United States R. Norris Williams
10–8, 6–3, 6–3
1928 Flag of the United States George Lott
Flag of the United States John F. Hennessey
Zastava Avstralije Gerald Patterson
Zastava Avstralije John Hawkes
6–2, 6–1, 6–2
1929 Flag of the United States George Lott
Flag of the United States John Doeg
Berkeley Bell
Lewis White
10–8, 1–6, 6–4, 6–1
1930 Flag of the United States George Lott
Flag of the United States John Doeg
Flag of the United States Wilmer Allison
Flag of the United States John Van Ryn
8–6, 6–3, 3–6, 13–15, 6–4
1931 Flag of the United States Wilmer Allison
Flag of the United States John Van Ryn
Flag of the United States Gregory Mangin
Berkeley Bell
6–4, 6–3, 6–2
1932 Flag of the United States Ellsworth Vines
Flag of the United States Keith Gledhill
Flag of the United States Wilmer Allison
Flag of the United States John Van Ryn
6–4, 6–3, 6–2
1933 Flag of the United States George Lott
Flag of the United States Lester Stoefen
Flag of the United States Frank Shields
Flag of the United States Frank Parker
11–13, 9–7, 9–7, 6–3
1934 Flag of the United States George Lott
Flag of the United States Lester Stoefen
Flag of the United States Wilmer Allison
Flag of the United States John Van Ryn
6–4, 9–7, 3–6, 6–4
1935 Flag of the United States Wilmer Allison
Flag of the United States John Van Ryn
Flag of the United States Don Budge
Flag of the United States Gene Mako
6–2, 6–3, 2–6, 3–6, 6–1
1936 Flag of the United States Don Budge
Flag of the United States Gene Mako
Flag of the United States Wilmer Allison
Flag of the United States John Van Ryn
6–4, 6–2, 6–4
1937 Zastava Tretjega rajha Gottfried von Cramm
Zastava Tretjega rajha Henner Henkel
Flag of the United States Don Budge
Flag of the United States Gene Mako
6–4, 7–5, 6–4
1938 Flag of the United States Don Budge
Flag of the United States Gene Mako
Zastava Avstralije John Bromwich
Zastava Avstralije Adrian Quist
6–3, 6–2, 6–1
1939 Zastava Avstralije John Bromwich
Zastava Avstralije Adrian Quist
Zastava Avstralije John Crawford
Zastava Avstralije Harry Hopman
8–6, 6–1, 6–4
1940 Flag of the United States Jack Kramer
Flag of the United States Ted Schroeder
Flag of the United States Gardnar Mulloy
Flag of the United States Henry Prusoff
6–4, 8–6, 9–7
1941 Flag of the United States Jack Kramer
Flag of the United States Ted Schroeder
Flag of the United States Gardnar Mulloy
Flag of the United States Wayne Sabin
9–7, 6–4, 6–2
1942 Flag of the United States Gardnar Mulloy
Flag of the United States Bill Talbert
Flag of the United States Ted Schroeder
Flag of the United States Sidney Wood
9–7, 7–5, 6–1
1943 Flag of the United States Jack Kramer
Flag of the United States Frank Parker
David Freeman
Flag of the United States Bill Talbert
6–2, 6–4, 6–4
1944 Flag of the United States Robert Falkenburg
Flag of the United States Don McNeill
Flag of the United States Francisco Segura
Flag of the United States Bill Talbert
7–5, 6–4, 3–6, 6–1
1945 Flag of the United States Gardnar Mulloy
Flag of the United States Bill Talbert
Flag of the United States Robert Falkenburg
Flag of the United States Jack Tuero
12–10, 8–10, 12–10, 6–2
1946 Flag of the United States Gardnar Mulloy
Flag of the United States Bill Talbert
Flag of the United States Don McNeill
Flag of the United States Frank Guernsey
3–6, 6–4, 2–6, 6–3, 20–18
1947 Flag of the United States Jack Kramer
Flag of the United States Ted Schroeder
Flag of the United States William Talbert
Zastava Avstralije Bill Sidwell
6–4, 7–5, 6–3
1948 Flag of the United States Gardnar Mulloy
Flag of the United States Bill Talbert
Flag of the United States Frank Parker
Flag of the United States Ted Schroeder
1–6, 9–7, 6–3, 3–6, 9–7
1949 Zastava Avstralije John Bromwich
Zastava Avstralije Bill Sidwell
Zastava Avstralije Frank Sedgman
Zastava {{{alias2}}} George Worthington
6–4, 6–0, 6–1
1950 Zastava Avstralije John Bromwich
Zastava Avstralije Frank Sedgman
Flag of the United States Gardnar Mulloy
Flag of the United States Bill Talbert
7–5, 8–6, 3–6, 6–1
1951 Zastava Avstralije Ken McGregor
Zastava Avstralije Frank Sedgman
Zastava Avstralije Don Candy
Zastava Avstralije Mervyn Rose
10–8, 6–4, 4–6, 7–5
1952 Zastava Avstralije Mervyn Rose
Flag of the United States Vic Seixas
Zastava Avstralije Ken McGregor
Zastava Avstralije Frank Sedgman
3–6, 10–8, 10–8, 6–8, 8–6
1953 Zastava Avstralije Rex Hartwig
Zastava Avstralije Mervyn Rose
Flag of the United States Gardnar Mulloy
Flag of the United States Bill Talbert
6–4, 4–6, 6–2, 6–4
1954 Flag of the United States Vic Seixas
Flag of the United States Tony Trabert
Zastava Avstralije Lew Hoad
Zastava Avstralije Ken Rosewall
3–6, 6–4, 8–6, 6–3
1955 Zastava Japonske Kosei Kamo
Zastava Japonske Atsushi Miyagi
Zastava {{{alias2}}} Gerald Moss
Zastava {{{alias2}}} Bill Quillian
6–3, 6–3, 3–6, 1–6, 6–4
1956 Zastava Avstralije Lew Hoad
Zastava Avstralije Ken Rosewall
Flag of the United States Hamilton Richardson
Flag of the United States Vic Seixas
6–2, 6–2, 3–6, 6–4
1957 Zastava Avstralije Ashley Cooper
Zastava Avstralije Neale Fraser
Flag of the United States Gardnar Mulloy
Flag of the United States Budge Patty
4–6, 6–3, 9–7, 6–3
1958 Flag of the United States Alex Olmedo
Flag of the United States Hamilton Richardson
Flag of the United States Sam Giammalva
Flag of the United States Barry MacKay
3–6, 6–3, 6–4, 6–4
1959 Zastava Avstralije Roy Emerson
Zastava Avstralije Neale Fraser
Flag of the United States Alex Olmedo
Flag of the United States Earl Buchholz
3–6, 6–3, 5–7, 6–4, 7–5
1960 Zastava Avstralije Roy Emerson
Zastava Avstralije Neale Fraser
Zastava Avstralije Rod Laver
Zastava Avstralije Bob Mark
9–7, 6–2, 6–4
1961 Flag of the United States Chuck McKinley
Flag of the United States Dennis Ralston
Zastava Mehike Rafael Osuna
Zastava Mehike Antonio Palafox
6–3, 6–4, 2–6, 13–11
1962 Zastava Mehike Rafael Osuna
Zastava Mehike Antonio Palafox
Flag of the United States Chuck McKinley
Flag of the United States Dennis Ralston
6–4, 10–12, 1–6, 9–7, 6–3
1963 Flag of the United States Chuck McKinley
Flag of the United States Dennis Ralston
Zastava Mehike Rafael Osuna
Zastava Mehike Antonio Palafox
9–7, 4–6, 5–7, 6–3, 11–9
1964 Flag of the United States Chuck McKinley
Flag of the United States Dennis Ralston
Zastava Združenega kraljestva Mike Sangster
Zastava Združenega kraljestva Graham Stilwell
6–3, 6–2, 6–4
1965 Zastava Avstralije Roy Emerson
Zastava Avstralije Fred Stolle
Flag of the United States Frank Froehling
Flag of the United States Charles Pasarell
6–4, 10–12, 7–5, 7–3
1966 Zastava Avstralije Roy Emerson
Zastava Avstralije Fred Stolle
Flag of the United States Clark Graebner
Flag of the United States Dennis Ralston
6–4, 6–4, 6–4
1967 Zastava Avstralije John Newcombe
Zastava Avstralije Tony Roche
Zastava Avstralije Bill Bowrey
Zastava Avstralije Owen Davidson
6–8, 9–7, 6–3, 6–3
1968 Flag of the United States Bob Lutz
Flag of the United States Stan Smith
Flag of the United States Arthur Ashe
Zastava Španije Andrés Gimeno
11–9, 6–1, 7–5
1969 Zastava Avstralije Ken Rosewall
Zastava Avstralije Fred Stolle
Flag of the United States Charles Pasarell
Flag of the United States Dennis Ralston
2–6, 7–5, 13–11, 6–3
1970 Zastava Francije Pierre Barthès
Zastava Jugoslavije Nikola Pilić
Zastava Avstralije Roy Emerson
Zastava Avstralije Rod Laver
6–3, 7–6, 4–6, 7–6
1971 Zastava Avstralije John Newcombe
Zastava Združenega kraljestva Roger Taylor
Flag of the United States Stan Smith
Flag of the United States Erik van Dillen
6–7, 6–3, 7–6, 4–6, 7–6
1972 Zastava Južne Afrike Cliff Drysdale
Zastava Združenega kraljestva Roger Taylor
Zastava Avstralije Owen Davidson
Zastava Avstralije John Newcombe
6–4, 7–6, 6–3
1973 Zastava Avstralije Owen Davidson
Zastava Avstralije John Newcombe
Zastava Avstralije Rod Laver
Zastava Avstralije Kenneth Rosewall
7–5, 2–6, 7–5, 7–5
1974 Flag of the United States Bob Lutz
Flag of the United States Stan Smith
Zastava Čila Patricio Cornejo
Zastava Čila Jaime Fillol
6–3, 6–3
1975 Flag of the United States Jimmy Connors
Zastava Romunije Ilie Năstase
Zastava Nizozemske Tom Okker
Flag of the United States Marty Riessen
6–4, 7–6
1976 Zastava Nizozemske Tom Okker
Flag of the United States Marty Riessen
Zastava Avstralije Paul Kronk
Zastava Avstralije Cliff Letcher
6–4, 6–0
1977 Zastava Južne Afrike Bob Hewitt
Zastava Južne Afrike Frew McMillan
Flag of the United States Brian Gottfried
Zastava Mehike Raúl Ramírez
6–4, 6–0
1978 Flag of the United States Bob Lutz
Flag of the United States Stan Smith
Flag of the United States Marty Riessen
Flag of the United States Sherwood Stewart
1–6, 7–5, 6–3
1979 Flag of the United States Peter Fleming
Flag of the United States John McEnroe
Flag of the United States Bob Lutz
Flag of the United States Stan Smith
6–2, 6–4
1980 Flag of the United States Bob Lutz
Flag of the United States Stan Smith
Flag of the United States Peter Fleming
Flag of the United States John McEnroe
7–6, 3–6, 6–1, 3–6, 6–3
1981 Flag of the United States Peter Fleming
Flag of the United States John McEnroe
Zastava Švice Heinz Günthardt
Zastava Avstralije Peter McNamara
Walkover
1982 Zastava Južne Afrike Kevin Curren
Flag of the United States Steve Denton
Flag of the United States Victor Amaya
Flag of the United States Hank Pfister
6–2, 6–7, 5–7, 6–2, 6–4
1983 Flag of the United States Peter Fleming
Flag of the United States John McEnroe
Flag of the United States Fritz Buehning
Flag of the United States Van Winitsky
6–3, 6–4, 6–2
1984 Zastava Avstralije John Fitzgerald
Zastava Češkoslovaške Tomáš Šmíd
Zastava Švedske Stefan Edberg
Zastava Švedske Anders Järryd
7–6, 6–3, 6–3
1985 Flag of the United States Ken Flach
Flag of the United States Robert Seguso
Zastava Francije Henri Leconte
Zastava Francije Yannick Noah
6–7, 7–6, 7–6, 6–0
1986 Zastava Ekvadorja Andrés Gómez
Zastava Jugoslavije Slobodan Živojinović
Zastava Švedske Joakim Nyström
Zastava Švedske Mats Wilander
4–6, 6–3, 6–3, 4–6, 6–3
1987 Zastava Švedske Stefan Edberg
Zastava Švedske Anders Järryd
Flag of the United States Ken Flach
Flag of the United States Robert Seguso
7–6, 6–2, 4–6, 5–7, 7–6
1988 Zastava Španije Sergio Casal
Zastava Španije Emilio Sánchez
Flag of the United States Rick Leach
Flag of the United States Jim Pugh
Walkover
1989 Flag of the United States John McEnroe
Zastava Avstralije Mark Woodforde
Flag of the United States Ken Flach
Flag of the United States Robert Seguso
6–4, 4–6, 6–3, 6–3
1990 Zastava Južne Afrike Pieter Aldrich
Zastava Južne Afrike Danie Visser
Flag of the United States Paul Annacone
Flag of the United States David Wheaton
6–2, 7–6, 6–2
1991 Zastava Avstralije John Fitzgerald
Zastava Švedske Anders Järryd
Flag of the United States Scott Davis
Flag of the United States David Pate
6–3, 3–6, 6–3, 6–3
1992 Flag of the United States Jim Grabb
Flag of the United States Richey Reneberg
Flag of the United States Rick Leach
Flag of the United States Kelly Jones
3–6, 7–6, 6–3, 6–3
1993 Flag of the United States Ken Flach
Flag of the United States Rick Leach
Zastava Češke Martin Damm
Zastava Češke Karel Nováček
6–7, 6–4, 6–2
1994 Zastava Nizozemske Jacco Eltingh
Zastava Nizozemske Paul Haarhuis
Zastava Avstralije Todd Woodbridge
Zastava Avstralije Mark Woodforde
6–3, 8–6
1995 Zastava Avstralije Todd Woodbridge
Zastava Avstralije Mark Woodforde
Flag of the United States Alex O'Brien
Zastava Avstralije Sandon Stolle
6–3, 6–3
1996 Zastava Avstralije Todd Woodbridge
Zastava Avstralije Mark Woodforde
Zastava Nizozemske Jacco Eltingh
Zastava Nizozemske Paul Haarhuis
4–6, 7–6, 7–6
1997 Zastava Rusije Jevgenij Kafelnikov
Zastava Češke Daniel Vacek
Zastava Švedske Jonas Björkman
Zastava Švedske Nicklas Kulti
7–6, 6–3
1998 Zastava Avstralije Sandon Stolle
Zastava Češke Cyril Suk
Flag of the Bahamas Mark Knowles
Zastava Kanade Daniel Nestor
4–6, 7–6, 6–2
1999 Zastava Kanade Sébastien Lareau
Flag of the United States Alex O'Brien
Zastava Indije Mahesh Bhupathi
Zastava Indije Leander Paes
7–6, 6–4
2000 Zastava Avstralije Lleyton Hewitt
Zastava Belorusije Max Mirnyi
Zastava Južne Afrike Ellis Ferreira
Flag of the United States Rick Leach
6–4, 5–7, 7–6
2001 Zastava Zimbabveja Wayne Black
Zastava Zimbabveja Kevin Ullyett
Flag of the United States Donald Johnson
Flag of the United States Jared Palmer
7–6, 6–2, 6–3
2002 Zastava Indije Mahesh Bhupathi
Zastava Belorusije Max Mirnyi
Zastava Češke Jiří Novák
Zastava Češke Radek Štěpánek
6–3, 3–6, 6–4
2003 Zastava Švedske Jonas Björkman
Zastava Avstralije Todd Woodbridge
Flag of the United States Mike Bryan
Flag of the United States Bob Bryan
5–7, 6–0, 7–5
2004 Flag of the Bahamas Mark Knowles
Zastava Kanade Daniel Nestor
Zastava Indije Leander Paes
Zastava Češke David Rikl
6–3, 6–3
2005 Flag of the United States Mike Bryan
Flag of the United States Bob Bryan
Zastava Švedske Jonas Björkman
Zastava Belorusije Max Mirnyi
6–1, 6–4
2006 Zastava Češke Martin Damm
Zastava Indije Leander Paes
Zastava Švedske Jonas Björkman
Zastava Belorusije Max Mirnyi
6–7(5), 6–4, 6–3
2007 Zastava Švedske Simon Aspelin
Zastava Avstrije Julian Knowle
Zastava Češke Lukáš Dlouhý
Zastava Češke Pavel Vízner
7–5, 6–4
2008 Flag of the United States Mike Bryan
Flag of the United States Bob Bryan
Zastava Češke Lukáš Dlouhý
Zastava Indije Leander Paes
7–6(5), 7–6(10)
2009 Zastava Češke Lukáš Dlouhý
Zastava Indije Leander Paes
Zastava Indije Mahesh Bhupathi
Flag of the Bahamas Mark Knowles
3–6, 6–3, 6–2
2010 Flag of the United States Mike Bryan
Flag of the United States Bob Bryan
Zastava Indije Rohan Bopanna
Zastava Pakistana Aisam-ul-Haq Qureshi
7–6(5), 7–6(4)
2011 Zastava Avstrije Jürgen Melzer
Zastava Nemčije Philipp Petzschner
Zastava Poljske Mariusz Fyrstenberg
Zastava Poljske Marcin Matkowski
6–2, 6–2
2012 Flag of the United States Bob Bryan
Flag of the United States Mike Bryan
Zastava Indije Leander Paes
Zastava Češke Radek Štěpánek
6–3, 6–4
2013 Zastava Indije Leander Paes
Zastava Češke Radek Štěpánek
Zastava Avstrije Alexander Peya
Zastava Brazilije Bruno Soares
6–1, 6–3
2014 Flag of the United States Bob Bryan
Flag of the United States Mike Bryan
Zastava Španije Marcel Granollers
Zastava Španije Marc López
6–3, 6–4
Zmagovalci Odprtega prvenstva ZDA
Moški posamično  • Ženske posamično  • Moške dvojice  • Ženske dvojice  • Mešane dvojice