Odprto prvenstvo Anglije 2007 - ženske dvojice

Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Jump to navigation Jump to search

Rezultati Odprtega prvenstva Anglije 2007 v tenisu za ženske dvojice.

Postavljeni igralci[uredi | uredi kodo]

Seznam postavljenih igralk. Cara Black in Liezel Huber sta postali prvakinji, za ostale je v oklepaju navedeno kdaj so izpadle.
  1. Flag of the United States Lisa Raymond / Zastava Avstralije Samantha Stosur (polfinale)
  2. Zastava Zimbabveja Cara Black / Zastava Južne Afrike Liezel Huber (prvakinji)
  3. Zastava Kitajskega Tajpeja Yung-Jan Chan / Zastava Kitajskega Tajpeja Chia-Jung Chuang (tretji krog)
  4. Zastava Slovenije Katarina Srebotnik / Zastava Japonske Ai Sugijama (finale)
  5. Zastava Češke Květa Peschke / Zastava Avstralije Rennae Stubbs (četrtfinale)
  6. Zastava Avstralije Alicia Molik / Zastava Italije Mara Santangelo (polfinale)
  7. Zastava Slovaške Janette Husárová / Flag of the United States Meghann Shaughnessy (tretji krog)
  8. Zastava Španije Anabel Medina Garrigues / Zastava Španije Virginia Ruano Pascual (tretji krog)
  1. Zastava Italije Tathiana Garbin / Zastava Argentine Paola Suarez (prvi krog)
  2. Zastava Rusije Jelena Lihovceva / Zastava Ljudske republike Kitajske Tiantian Sun (četrtfinale)
  3. Zastava Italije Maria Elena Camerin /Zastava Argentine Gisela Dulko (prvi krog)
  4. Zastava Rusije Marija Kirilenko / Zastava Rusije Jelena Vesnina (tretji krog)
  5. Zastava Rusije Dinara Safina / Zastava Italije Roberta Vinci (prvi krog)
  6. Zastava Rusije Vera Duševina / Zastava Ukrajine Tatiana Perebiynis (prvi krog)
  7. Flag of the United States Vania King / Zastava Hrvaške Jelena Kostanić Tošić (prvi krog)
  8. Zastava Indije Sania Mirza / Zastava Izraela Shahar Pe'er (tretji krog)

Rezultati[uredi | uredi kodo]

Zaključni boji[uredi | uredi kodo]

  Četrtfinale Polfinale Finale
                                       
  1  Flag of the United States Lisa Raymond
 Zastava Avstralije Samantha Stosur
7 6  
5  Zastava Češke Květa Peschke
 Zastava Avstralije Rennae Stubbs
5 2  
  1  Flag of the United States Lisa Raymond
 Zastava Avstralije Samantha Stosur
6 3 2  
  4  Zastava Slovenije Katarina Srebotnik
 Zastava Japonske Ai Sugijama
1 6 6  
4  Zastava Slovenije Katarina Srebotnik
 Zastava Japonske Ai Sugijama
6 7
  10  Zastava Rusije Jelena Lihovceva
 Zastava Ljudske republike Kitajske Tiantian Sun
4 65  
    4  Zastava Slovenije Katarina Srebotnik
 Zastava Japonske Ai Sugijama
6 3 2
  2  Zastava Zimbabveja Cara Black
 Zastava Južne Afrike Liezel Huber
3 6 6
  6  Zastava Avstralije Alicia Molik
 Zastava Italije Mara Santangelo
6 6  
   Zastava Ljudske republike Kitajske Peng Shuai
 Zastava Ljudske republike Kitajske Yan Zi
4 1  
  6  Zastava Avstralije Alicia Molik
 Zastava Italije Mara Santangelo
4 6 1
  2  Zastava Zimbabveja Cara Black
 Zastava Južne Afrike Liezel Huber
6 4 6  
   Zastava Rusije Svetlana Kuznecova
 Zastava Rusije Nadja Petrova
4 66
  2  Zastava Zimbabveja Cara Black
 Zastava Južne Afrike Liezel Huber
6 7  


1. del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Tretji krog   Četrtfinale
1  Flag of the United States Raymond
 Zastava Avstralije Stosur
6 3 6  
 Zastava Češke Hradecká
 Zastava Češke Voráčová
2 6 3     1  Flag of the United States Raymond
 Zastava Avstralije Stosur
6 6  
 Zastava Združenega kraljestva Baltacha
 Zastava Združenega kraljestva Cavaday
0 67   Q  Zastava Francije Foretz
 Zastava Tunizije Sfar
2 4  
Q  Zastava Francije Foretz
 Zastava Tunizije Sfar
6 7       1  Flag of the United States Raymond
 Zastava Avstralije Stosur
6 64 6  
 Zastava Madžarske Szávay
 Zastava Češke Uhlířová
6 62 8       16  Zastava Indije Mirza
 Zastava Izraela Pe'er
0 7 1  
 Zastava Češke Benešová
 Zastava Rusije Voskobojeva
4 7 6      Zastava Madžarske Szávay
 Zastava Češke Uhlířová
4 3
Q  Zastava Švedske Arvidsson
 Flag of the United States Osterloh
5 3   16  Zastava Indije Mirza
 Zastava Izraela Pe'er
6 6  
16  Zastava Indije Mirza
 Zastava Izraela Pe'er
7 6       1  Flag of the United States Raymond
 Zastava Avstralije Stosur
7 6
11  Zastava Italije Camerin
 Zastava Argentine Dulko
3 7 6       5  Zastava Češke Peschke
 Zastava Avstralije Stubbs
5 2
 Zastava Nizozemske Krajicek
 Zastava Poljske Radwańska
6 67 8      Zastava Nizozemske Krajicek
 Zastava Poljske Radwańska
6 6  
 Zastava Češke Hlaváčková
 Zastava Nemčije Klösel
6 6    Zastava Češke Hlaváčková
 Zastava Nemčije Klösel
3 3  
 Zastava Poljske Jans
 Zastava Poljske Rosolska
2 4        Zastava Nizozemske Krajicek
 Zastava Poljske Radwańska
2 7 2
 Zastava Španije Dominguez Lino
 Zastava Španije Parra Santonja
6 6       5  Zastava Češke Peschke
 Zastava Avstralije Stubbs
6 5 6  
 Zastava Češke Cetkovská
 Zastava Češke Šafářová
1 2      Zastava Španije Dominguez Lino
 Zastava Španije Parra Santonja
1 0
 Zastava Ljudske republike Kitajske Ji
 Zastava Ljudske republike Kitajske Sun
0 4   5  Zastava Češke Peschke
 Zastava Avstralije Stubbs
6 6  
5  Zastava Češke Peschke
 Zastava Avstralije Stubbs
6 6  

2. del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Tretji krog   Četrtfinale
4  Zastava Slovenije Srebotnik
 Zastava Japonske Sugijama
4 6 6  
 Zastava Romunije Ehritt-Vanc
 Zastava Rusije Rodionova
6 2 3     4  Zastava Slovenije Srebotnik
 Zastava Japonske Sugijama
6 6  
 Zastava Francije Loit
 Zastava Avstralije Pratt
6 2 7    Zastava Francije Loit
 Zastava Avstralije Pratt
0 3  
 Zastava Ukrajine Fedak
 Zastava Estonije Kanepi
2 6 5       4  Zastava Slovenije Srebotnik
 Zastava Japonske Sugijama
w/o  
 Zastava Združenega kraljestva Borwell
 Zastava Združenega kraljestva Curtis
0 2        Zastava Francije Bartoli
 Flag of the United States Tu
 
 Zastava Francije Bartoli
 Flag of the United States Tu
6 6      Zastava Francije Bartoli
 Flag of the United States Tu
7 7
 Zastava Češke Vaidišová
 Zastava Češke Záhlavová-Strýcová
6 6    Zastava Češke Vaidišová
 Zastava Češke Záhlavová-Strýcová
5 66  
14  Zastava Rusije Duševina
 Zastava Ukrajine Perebiynis
2 2       4  Zastava Slovenije Srebotnik
 Zastava Japonske Sugijama
6 7
10  Zastava Rusije Lihovceva
 Zastava Ljudske republike Kitajske Sun
6 6       10  Zastava Rusije Lihovceva
 Zastava Ljudske republike Kitajske Sun
4 65
 Zastava Rusije Pučkova
 Zastava Venezuele Sequera
4 2     10  Zastava Rusije Lihovceva
 Zastava Ljudske republike Kitajske Sun
6 0 9  
 Zastava Združenega kraljestva Fitzpatrick
 Zastava Združenega kraljestva Webley-Smith
1 4    Zastava Japonske Nakamura
 Zastava Tajske Tanasugarn
4 6 7  
 Zastava Japonske Nakamura
 Zastava Tajske Tanasugarn
6 6       10  Zastava Rusije Lihovceva
 Zastava Ljudske republike Kitajske Sun
4 6 6
WC  Zastava Združenega kraljestva Curran
 Zastava Združenega kraljestva Keothavong
1 3       8  Zastava Španije Medina Garrigues
 Zastava Španije Ruano Pascual
6 1 4  
WC  Flag of the United States S Williams
 Flag of the United States V Williams
6 6     WC  Flag of the United States S Williams
 Flag of the United States V Williams
 Zastava Južne Afrike Grandin
 Zastava Francije Pin
4 4   8  Zastava Španije Medina Garrigues
 Zastava Španije Ruano Pascual
w/o  
8  Zastava Španije Medina Garrigues
 Zastava Španije Ruano Pascual
6 6  

3. del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Tretji krog   Četrtfinale
6  Zastava Avstralije Molik
 Zastava Italije Santangelo
6 6  
 Flag of the United States Morariu
 Zastava Švice Schnyder
1 3     6  Zastava Avstralije Molik
 Zastava Italije Santangelo
6 6  
 Zastava Francije Cohen-Aloro
 Zastava Francije Razzano
1 2    Zastava Ukrajine A Bondarenko
 Zastava Ukrajine K Bondarenko
2 0  
 Zastava Ukrajine A Bondarenko
 Zastava Ukrajine K Bondarenko
6 6       6  Zastava Avstralije Molik
 Zastava Italije Santangelo
4 6 6  
Q  Zastava Kitajskega Tajpeja Hsieh
 Zastava Rusije Kudrjavceva
3 5       12  Zastava Rusije Kirilenko
 Zastava Rusije Vesnina
6 3 3  
 Zastava Belorusije Azarenka
 Zastava Rusije Čakvetadze
6 7      Zastava Belorusije Azarenka
 Zastava Rusije Čakvetadze
7 1 6
 Zastava Francije Rezaï
 Zastava Ukrajine Vakulenko
0 r   12  Zastava Rusije Kirilenko
 Zastava Rusije Vesnina
63 6 8  
12  Zastava Rusije Kirilenko
 Zastava Rusije Vesnina
5       6  Zastava Avstralije Molik
 Zastava Italije Santangelo
6 6
13  Zastava Rusije Safina
 Zastava Italije Vinci
6 5 3        Zastava Ljudske republike Kitajske Peng
 Zastava Ljudske republike Kitajske Yan
4 1
 Zastava Grčije Daniilidou
 Zastava Nemčije Woehr
3 7 6      Zastava Grčije Daniilidou
 Zastava Nemčije Woehr
0 3  
 Flag of the United States Harkleroad
 Zastava Izraela Obziler
6 4 2    Zastava Ljudske republike Kitajske Peng
 Zastava Ljudske republike Kitajske Yan
6 6  
 Zastava Ljudske republike Kitajske Peng
 Zastava Ljudske republike Kitajske Yan
4 6 6        Zastava Ljudske republike Kitajske Peng
 Zastava Ljudske republike Kitajske Yan
6 6
Q  Flag of the United States Ditty
 Flag of the United States Kops-Jones
65 6 2       3  Zastava Kitajskega Tajpeja Chan
 Zastava Kitajskega Tajpeja Chuang
3 2  
 Zastava Finske Laine
 Zastava Španije Martinez Sanchez
7 0 6      Zastava Finske Laine
 Zastava Španije Martinez Sanchez
4 2
 Zastava Slovaške Hantuchová
 Zastava Srbije Ivanović
64 4   3  Zastava Kitajskega Tajpeja Chan
 Zastava Kitajskega Tajpeja Chuang
6 6  
3  Zastava Kitajskega Tajpeja Chan
 Zastava Kitajskega Tajpeja Chuang
7 6  

4. del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Tretji krog   Četrtfinale
7  Zastava Slovaške Husárová
 Flag of the United States Shaughnessy
6 7  
 Zastava Združenega kraljestva Paterson
 Zastava Združenega kraljestva South
1 5     7  Zastava Slovaške Husárová
 Flag of the United States Shaughnessy
7 4 8  
 Zastava Slovaške Gajdošová
 Zastava Japonske Morigami
6 6    Zastava Slovaške Gajdošová
 Zastava Japonske Morigami
5 6 6  
 Zastava Švice Gagliardi
 Zastava Italije Schiavone
4 2       7  Zastava Slovaške Husárová
 Flag of the United States Shaughnessy
3 4  
 Zastava Nemčije Grönefeld
 Zastava Nemčije Malek
6 1 6        Zastava Rusije Kuznecova
 Zastava Rusije Petrova
6 6  
 Zastava Rusije Bardina
 Zastava Belorusije Poutchek
3 6 2      Zastava Nemčije Grönefeld
 Zastava Nemčije Malek
2 0
 Zastava Rusije Kuznecova
 Zastava Rusije Petrova
7 6    Zastava Rusije Kuznecova
 Zastava Rusije Petrova
6 6  
9  Zastava Italije Garbin
 Zastava Argentine Suárez
64 3        Zastava Rusije Kuznecova
 Zastava Rusije Petrova
4 66
15  Flag of the United States King
 Zastava Hrvaške Kostanić Tošić
3 4       2  Zastava Zimbabveja Black
 Zastava Južne Afrike Huber
6 7
 Flag of the United States Craybas
 Flag of the United States Granville
6 6      Flag of the United States Craybas
 Flag of the United States Granville
6 6  
 Zastava Rusije Dementjeva
 Zastava Italije Pennetta
6 6    Zastava Rusije Dementjeva
 Zastava Italije Pennetta
3 3  
 Zastava Avstrije Bammer
 Zastava Avstrije Paszek
1 0        Flag of the United States Craybas
 Flag of the United States Granville
1 1
 Flag of the United States Mattek
 Zastava Avstralije Stewart
7 7       2  Zastava Zimbabveja Black
 Zastava Južne Afrike Huber
6 6  
 Zastava Nemčije Müller
 Zastava Češke Navrátilová
61 5      Flag of the United States Mattek
 Zastava Avstralije Stewart
3 3
 Zastava Francije Brémond
 Zastava Francije Dechy
64 3   2  Zastava Zimbabveja Black
 Zastava Južne Afrike Huber
6 6  
2  Zastava Zimbabveja Black
 Zastava Južne Afrike Huber
7 6