Odprto prvenstvo Avstralije 2013 - ženske dvojice

Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Jump to navigation Jump to search
Odprto prvenstvo Avstralije 2013
Zmagov.   Zastava Italije Sara Errani
Zastava Italije Roberta Vinci
Final.   Zastava Avstralije Ashleigh Barty
Zastava Avstralije Casey Dellacqua
Rezultat finala   6–2, 3–6, 6–2
Turnirji
Posamično   moški   ženske
Dvojice   moške   ženske   mešane
Odprto prvenstvo Avstralije 2013 - ženske dvojice
< 2012 2014 >

Rezultati Odprtega prvenstva Avstralije 2013 v tenisu za ženske dvojice.

Postavljene igralke[uredi | uredi kodo]

Seznam postavljenih igralk. Sara Errani in Roberta Vinci sta postali prvakinji, za ostale je v oklepaju navedeno kdaj so izpadle.

  1. Zastava Italije Sara Errani / Zastava Italije Roberta Vinci (prvakinji)
  2. Zastava Češke Andrea Hlaváčková / Zastava Češke Lucie Hradecká (drugi krog)
  3. Zastava Rusije Marija Kirilenko / Flag of the United States Lisa Raymond (drugi krog)
  4. Zastava Rusije Jekaterina Makarova / Zastava Rusije Jelena Vesnina (polfinale)
  5. Zastava Rusije Nadja Petrova / Zastava Slovenije Katarina Srebotnik (tretji krog)
  6. Flag of the United States Liezel Huber / Zastava Španije María José Martínez Sánchez (tretji krog)
  7. Zastava Španije Nuria Llagostera Vives / Zastava Ljudske republike Kitajske Zheng Jie (četrtfinale)
  8. Flag of the United States Raquel Kops-Jones / Flag of the United States Abigail Spears (drugi krog)

  1. Zastava Nemčije Anna-Lena Grönefeld / Zastava Češke Květa Peschke (drugi krog)
  2. Flag of the United States Bethanie Mattek-Sands / Zastava Indije Sania Mirza (prvi krog)
  3. Flag of the United States Vania King / Zastava Kazahstana Jaroslava Švedova (prvi krog)
  4. Flag of the United States Serena Williams / Flag of the United States Venus Williams (četrtfinale)
  5. Zastava Romunije Irina-Camelia Begu / Zastava Romunije Monica Niculescu (tretji krog)
  6. Zastava Južne Afrike Natalie Grandin / Zastava Češke Vladimíra Uhlířová (tretji krog)
  7. Zastava Kitajskega Tajpeja Hsieh Su-wei / Zastava Ljudske republike Kitajske Peng Shuai (tretji krog)
  8. Zastava Slovaške Daniela Hantuchová / Zastava Španije Anabel Medina Garrigues (prvi krog)

Rezultati[uredi | uredi kodo]

Legenda

  • Q = kvalifikantki
  • WC = s povabilom
  • LL = srečni poraženki

  • Alt = zamenjava
  • SE = oproščeni kvalifikacij
  • PR = zaščiten položaj

  • w/o, b.b. = brez boja
  • r = predaja
  • d = diskvalifikacija

Zaključni boji[uredi | uredi kodo]

  Četrtfinale Polfinale Finale
                                       
  1  Zastava Italije Sara Errani
 Zastava Italije Roberta Vinci
3 77 7  
12  Flag of the United States Serena Williams
 Flag of the United States Venus Williams
6 61 5  
  1  Zastava Italije Sara Errani
 Zastava Italije Roberta Vinci
6 6  
  4  Zastava Rusije Jekaterina Makarova
 Zastava Rusije Jelena Vesnina
2 4  
4  Zastava Rusije Jekaterina Makarova
 Zastava Rusije Jelena Vesnina
1 7 6
   Zastava Španije Silvia Soler Espinosa
 Zastava Španije Carla Suárez Navarro
6 5 4  
    1  Zastava Italije Sara Errani
 Zastava Italije Roberta Vinci
6 3 6
  WC  Zastava Avstralije Ashleigh Barty
 Zastava Avstralije Casey Dellacqua
2 6 2
     Zastava Rusije Anastazija Pavljučenkova
 Zastava Češke Lucie Šafářová
2 3  
WC  Zastava Avstralije Ashleigh Barty
 Zastava Avstralije Casey Dellacqua
6 6  
  WC  Zastava Avstralije Ashleigh Barty
 Zastava Avstralije Casey Dellacqua
6 6
     Flag of the United States Varvara Lepchenko
 Zastava Ljudske republike Kitajske Zheng Saisai
2 4  
7  Zastava Španije Nuria Llagostera Vives
 Zastava Ljudske republike Kitajske Zheng Jie
3 7 5
     Flag of the United States Varvara Lepchenko
 Zastava Ljudske republike Kitajske Zheng Saisai
6 5 7  

Zgornji del[uredi | uredi kodo]

1. del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Tretji krog   Četrtfinale
1  Zastava Italije S Errani
 Zastava Italije R Vinci
77 6  
 Zastava Švedske S Arvidsson
 Zastava Švedske J Larsson
63 2     1  Zastava Italije S Errani
 Zastava Italije R Vinci
6 6  
 Zastava Japonske R Fujiwara
 Zastava Bosne in Hercegovine M Jugić-Salkić
1 4    Flag of the United States J Craybas
 Zastava Južne Afrike C Scheepers
2 0  
 Flag of the United States J Craybas
 Zastava Južne Afrike C Scheepers
6 6       1  Zastava Italije S Errani
 Zastava Italije R Vinci
6 0 7  
 Zastava Francije M Johansson
 Zastava Francije P Parmentier
79 4 7       15  Zastava Kitajskega Tajpeja S-w Hsieh
 Zastava Ljudske republike Kitajske S Peng
4 6 5  
 Zastava Nizozemske K Bertens
 Zastava Nemčije T Malek
67 6 5      Zastava Francije M Johansson
 Zastava Francije P Parmentier
2 4
 Zastava Avstralije J Gajdošová
 Zastava Češke K Zakopalová
1 4   15  Zastava Kitajskega Tajpeja S-w Hsieh
 Zastava Ljudske republike Kitajske S Peng
6 6  
15  Zastava Kitajskega Tajpeja S-w Hsieh
 Zastava Ljudske republike Kitajske S Peng
6 6       1  Zastava Italije S Errani
 Zastava Italije R Vinci
3 77 7
12  Flag of the United States S Williams
 Flag of the United States V Williams
6 6       12  Flag of the United States S Williams
 Flag of the United States V Williams
6 61 5
 Zastava Italije C Giorgi
 Zastava Švice S Vögele
3 1     12  Flag of the United States S Williams
 Flag of the United States V Williams
6 6  
 Zastava Rusije V Duševina
 Zastava Belorusije O Govortsova
0 6 6    Zastava Rusije V Duševina
 Zastava Belorusije O Govortsova
1 2  
 Zastava Rusije N Bratchikova
 Zastava Slovaške J Husárová
6 4 2       12  Flag of the United States S Williams
 Flag of the United States V Williams
6 6
 Zastava Rusije A Kudrjavceva
 Zastava Izraela S Pe'er
0 3       5  Zastava Rusije N Petrova
 Zastava Slovenije K Srebotnik
2 3  
 Zastava Hrvaške D Jurak
 Zastava Madžarske K Marosi
6 6      Zastava Hrvaške D Jurak
 Zastava Madžarske K Marosi
1 63
WC  Zastava Avstralije B Bobusic
 Zastava Avstralije J Moore
4 2   5  Zastava Rusije N Petrova
 Zastava Slovenije K Srebotnik
6 77  
5  Zastava Rusije N Petrova
 Zastava Slovenije K Srebotnik
6 6  

2. del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Tretji krog   Četrtfinale
4  Zastava Rusije J Makarova
 Zastava Rusije J Vesnina
6 7  
Alt  Zastava Uzbekistana A Amanmuradova
 Zastava Francije S Foretz Gacon
2 5     4  Zastava Rusije J Makarova
 Zastava Rusije J Vesnina
6 6  
 Zastava Hrvaške P Martić
 Zastava Francije K Mladenovic
6 4 68    Zastava Luksemburga M Minella
 Flag of the United States M Moulton-Levy
4 4  
 Zastava Luksemburga M Minella
 Flag of the United States M Moulton-Levy
2 6 710       4  Zastava Rusije J Makarova
 Zastava Rusije J Vesnina
4 6 6  
 Zastava Rusije A Panova
 Zastava Kazahstana G Voskoboeva
77 4 7       13  Zastava Romunije I-C Begu
 Zastava Romunije M Niculescu
6 1 2  
 Zastava Nemčije M Barthel
 Zastava Francije A Cornet
63 6 5      Zastava Rusije A Panova
 Zastava Kazahstana G Voskoboeva
4 6 5
 Zastava Češke E Birnerová
 Zastava Švice R Oprandi
2 4   13  Zastava Romunije I-C Begu
 Zastava Romunije M Niculescu
6 2 7  
13  Zastava Romunije I-C Begu
 Zastava Romunije M Niculescu
6 6       4  Zastava Rusije J Makarova
 Zastava Rusije J Vesnina
1 7 6
10  Flag of the United States B Mattek-Sands
 Zastava Indije S Mirza
64 3        Zastava Španije S Soler Espinosa
 Zastava Španije C Suárez Navarro
6 5 4
 Zastava Španije S Soler Espinosa
 Zastava Španije C Suárez Navarro
77 6      Zastava Španije S Soler Espinosa
 Zastava Španije C Suárez Navarro
3  
 Zastava Kitajskega Tajpeja K-c Chang
 Zastava Ljudske republike Kitajske Z Yan
0 3    Zastava Slovaške D Cibulková
 Zastava Kazahstana K Pervak
2r  
 Zastava Slovaške D Cibulková
 Zastava Kazahstana K Pervak
6 6        Zastava Španije S Soler Espinosa
 Zastava Španije C Suárez Navarro
77 2 6
 Zastava Slovenije A Klepač
 Zastava Gruzije A Tatishvili
6 65 5       6  Flag of the United States L Huber
 Zastava Španije MJ Martínez Sánchez
65 6 4  
WC  Zastava Ljudske republike Kitajske X Han
 Zastava Ljudske republike Kitajske Y Zhou
1 77 7     WC  Zastava Ljudske republike Kitajske X Han
 Zastava Ljudske republike Kitajske Y Zhou
6 63 3
 Zastava Japonske M Doi
 Zastava Japonske A Morita
2 64   6  Flag of the United States L Huber
 Zastava Španije MJ Martínez Sánchez
1 77 6  
6  Flag of the United States L Huber
 Zastava Španije MJ Martínez Sánchez
6 77  

Spodnji del[uredi | uredi kodo]

3. del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Tretji krog   Četrtfinale
8  Flag of the United States R Kops-Jones
 Flag of the United States A Spears
6 6  
 Zastava Belgije K Flipkens
 Zastava Slovaške M Rybáriková
1 2     8  Flag of the United States R Kops-Jones
 Flag of the United States A Spears
4 2  
 Zastava Rusije A Pavljučenkova
 Zastava Češke L Šafářová
6 6    Zastava Rusije A Pavljučenkova
 Zastava Češke L Šafářová
6 6  
 Zastava Madžarske T Babos
 Zastava Združenega kraljestva L Robson
2 4        Zastava Rusije A Pavljučenkova
 Zastava Češke L Šafářová
2  
 Zastava Srbije J Janković
 Zastava Hrvaške M Lučić-Baroni
6 1 6        Zastava Srbije J Janković
 Zastava Hrvaške M Lučić-Baroni
1r  
WC  Zastava Avstralije Ar Rodionova
 Zastava Avstralije O Rogowska
4 6 3      Zastava Srbije J Janković
 Zastava Hrvaške M Lučić-Baroni
w/o
 Zastava Nove Zelandije M Erakovic
 Zastava Združenega kraljestva H Watson
4 0   9  Zastava Nemčije A-L Grönefeld
 Zastava Češke K Peschke
 
9  Zastava Nemčije A-L Grönefeld
 Zastava Češke K Peschke
6 6        Zastava Rusije A Pavljučenkova
 Zastava Češke L Šafářová
2 3
14  Zastava Južne Afrike N Grandin
 Zastava Češke V Uhlířová
6 6       WC  Zastava Avstralije A Barty
 Zastava Avstralije C Dellacqua
6 6
WC  Zastava Avstralije V Rajicic
 Zastava Avstralije S Sanders
4 4     14  Zastava Južne Afrike N Grandin
 Zastava Češke V Uhlířová
6 6  
 Zastava Madžarske M Czink
 Zastava Srbije B Jovanovski
4 6 77    Zastava Madžarske M Czink
 Zastava Srbije B Jovanovski
3 3  
 Zastava Romunije S Halep
 Zastava Nizozemske A Rus
6 2 62       14  Zastava Južne Afrike N Grandin
 Zastava Češke V Uhlířová
63 3
 Zastava Slovenije P Hercog
 Zastava Italije F Schiavone
2 4       WC  Zastava Avstralije A Barty
 Zastava Avstralije C Dellacqua
77 6  
WC  Zastava Avstralije A Barty
 Zastava Avstralije C Dellacqua
6 6     WC  Zastava Avstralije A Barty
 Zastava Avstralije C Dellacqua
6 6
 Zastava Poljske A Rosolska
 Zastava Tajske T Tanasugarn
2 6 4   3  Zastava Rusije M Kirilenko
 Flag of the United States L Raymond
4 4  
3  Zastava Rusije M Kirilenko
 Flag of the United States L Raymond
6 1 6  

4. del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Tretji krog   Četrtfinale
7  Zastava Španije N Llagostera Vives
 Zastava Ljudske republike Kitajske J Zheng
6 6  
 Zastava Kitajskega Tajpeja H-c Chan
 Zastava Kitajskega Tajpeja Y-j Chan
3 3     7  Zastava Španije N Llagostera Vives
 Zastava Ljudske republike Kitajske J Zheng
6 6  
 Zastava Rusije S Kuznecova
 Zastava Belgije Y Wickmayer
6 2 6    Zastava Rusije S Kuznecova
 Zastava Belgije Y Wickmayer
3 3  
 Zastava Nemčije A Beck
 Zastava Latvije L Dekmeijere
1 6 1       7  Zastava Španije N Llagostera Vives
 Zastava Ljudske republike Kitajske J Zheng
7 6  
WC  Zastava Avstralije M Adamczak
 Zastava Avstralije S Bengson
3 4       WC  Zastava Zimbabveja C Black
 Zastava Avstralije An Rodionova
5 2  
WC  Zastava Zimbabveja C Black
 Zastava Avstralije An Rodionova
6 6     WC  Zastava Zimbabveja C Black
 Zastava Avstralije An Rodionova
6 6
 Zastava Japonske S Aoyama
 Flag of the United States I Falconi
6 5 77    Zastava Japonske S Aoyama
 Flag of the United States I Falconi
4 4  
11  Flag of the United States V King
 Zastava Kazahstana J Švedova
3 7 62       7  Zastava Španije N Llagostera Vives
 Zastava Ljudske republike Kitajske J Zheng
3 7 5
16  Zastava Slovaške D Hantuchová
 Zastava Španije A Medina Garrigues
3 1        Flag of the United States V Lepchenko
 Zastava Ljudske republike Kitajske S Zheng
6 5 7
 Zastava Nemčije J Görges
 Zastava Avstralije S Stosur
6 6      Zastava Nemčije J Görges
 Zastava Avstralije S Stosur
5 6 5  
 Flag of the United States V Lepchenko
 Zastava Ljudske republike Kitajske S Zheng
4 77 6    Flag of the United States V Lepchenko
 Zastava Ljudske republike Kitajske S Zheng
7 3 7  
 Zastava Romunije S Cîrstea
 Zastava Avstrije T Paszek
6 65 3        Flag of the United States V Lepchenko
 Zastava Ljudske republike Kitajske S Zheng
3 6 77
 Zastava Japonske K Date-Krumm
 Zastava Španije A Parra Santonja
4 6 6        Zastava Japonske K Date-Krumm
 Zastava Španije A Parra Santonja
6 3 65  
 Zastava Španije L Arruabarrena Vecino
 Zastava Španije L Domínguez Lino
6 3 2      Zastava Japonske K Date-Krumm
 Zastava Španije A Parra Santonja
7 3 6
 Zastava Grčije E Daniilidou
 Flag of the United States C McHale
4 3   2  Zastava Češke A Hlaváčková
 Zastava Češke L Hradecká
5 6 3  
2  Zastava Češke A Hlaváčková
 Zastava Češke L Hradecká
6 6