Odprto prvenstvo ZDA 2011 - mešane dvojice

Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Skoči na: navigacija, iskanje
Odprto prvenstvo ZDA 2011
Zmagov.   Flag of the United States Melanie Oudin
Flag of the United States Jack Sock
Final.   Zastava Argentine Gisela Dulko
Zastava Argentine Eduardo Schwank
Rezultat finala   7–6(7–4), 4–6, [10–8]
Turnirji
Posamično   moški   ženske
Dvojice   moške   ženske   mešane

Rezultati Odprtega prvenstva ZDA 2011 v tenisu za mešane dvojice.

Postavljeni igralci[uredi | uredi kodo]

Seznam postavljenih igralcev. Melanie Oudin in Jack Sock sta postala prvaka, za ostale je v oklepaju navedeno kdaj so izpadli.
  1. Flag of the United States Liezel Huber / Flag of the United States Bob Bryan (drugi krog)
  2. Zastava Slovenije Katarina Srebotnik / Zastava Kanade Daniel Nestor (drugi krog)
  3. Zastava Kazahstana Jaroslava Švedova / Zastava Belorusije Max Mirnyi (prvi krog)
  4. Zastava Češke Květa Peschke / Zastava Pakistana Aisam-ul-Haq Qureshi (odstop)
  1. Flag of the United States Vania King / Zastava Indije Rohan Bopanna (prvi krog)
  2. Zastava Indije Sania Mirza / Zastava Indije Mahesh Bhupathi (prvi krog)
  3. Zastava Rusije Jelena Vesnina / Zastava Indije Leander Paes (polfinale)
  4. Zastava Argentine Gisela Dulko / Zastava Argentine Eduardo Schwank (finale)

Rezultati[uredi | uredi kodo]

Legenda[uredi | uredi kodo]

  • Q = kvalifikanta
  • WC = s povabilom
  • LL = srečna poraženca
  • Alt = zamenjava
  • SE = oproščena kvalifikacij
  • PR = zaščiten položaj
  • w/o = brez boja
  • r = predaja
  • d = diskvalifikacija

Zaključni boji[uredi | uredi kodo]

  Polfinale Finale
                         
  WC  Flag of the United States Melanie Oudin
 Flag of the United States Jack Sock
w/o      
7  Zastava Rusije Jelena Vesnina
 Zastava Indije Leander Paes
       
  WC  Flag of the United States Melanie Oudin
 Flag of the United States Jack Sock
77 4 [10]
  8  Zastava Argentine Gisela Dulko
 Zastava Argentine Eduardo Schwank
64 6 [8]
8  Zastava Argentine Gisela Dulko
 Zastava Argentine Eduardo Schwank
6 6  
     Zastava Češke Lucie Hradecká
 Zastava Češke František Čermák
4 4    

Zgornji del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Četrtfinale   Polfinale
1  Flag of the United States L Huber
 Flag of the United States B Bryan
7 6    
   Zastava Avstralije A Rodionova
 Zastava Nemčije C Kas
5 4       1  Flag of the United States L Huber
 Flag of the United States B Bryan
6 3 [6]  
WC  Flag of the United States M Oudin
 Flag of the United States J Sock
6 0 [11]   WC  Flag of the United States M Oudin
 Flag of the United States J Sock
2 6 [10]  
   Zastava Češke V Uhlířová
 Zastava Slovaške F Polášek
4 6 [9]       WC  Flag of the United States M Oudin
 Flag of the United States J Sock
6 77    
   Zastava Slovaške D Hantuchová
 Flag of the Bahamas M Knowles
6 7            Zastava Češke B Záhlavová-Strýcová
 Zastava Nemčije P Petzschner
3 63    
WC  Flag of the United States C Fusano
 Flag of the United States D Martin
2 5          Zastava Slovaške D Hantuchová
 Flag of the Bahamas M Knowles
4 3  
   Zastava Češke B Záhlavová-Strýcová
 Zastava Nemčije P Petzschner
77 4 [10]      Zastava Češke B Záhlavová-Strýcová
 Zastava Nemčije P Petzschner
6 6    
5  Flag of the United States V King
 Zastava Indije R Bopanna
61 6 [7]       WC  Flag of the United States M Oudin
 Flag of the United States J Sock
w/o    
3  Zastava Kazahstana Y Švedova
 Zastava Belorusije M Mirnyi
6 3 [7]       7  Zastava Rusije E Vesnina
 Zastava Indije L Paes
     
   Zastava Belorusije O Govortsova
 Zastava Poljske M Matkowski
4 6 [10]        Zastava Belorusije O Govortsova
 Zastava Poljske M Matkowski
77 6    
   Zastava Južne Afrike N Grandin
 Zastava {{{alias2}}} J-J Rojer
66 6 [10]      Zastava Južne Afrike N Grandin
 Zastava {{{alias2}}} J-J Rojer
64 2    
WC  Flag of the United States T Townsend
 Flag of the United States D Young
78 2 [8]          Zastava Belorusije O Govortsova
 Zastava Poljske M Matkowski
2 4  
   Zastava Kitajskega Tajpeja Y-J Chan
 Zastava Poljske M Fyrstenberg
6 6         7  Zastava Rusije E Vesnina
 Zastava Indije L Paes
6 6    
   Zastava Srbije A Ivanović
 Zastava Srbije N Zimonjić
3 4          Zastava Kitajskega Tajpeja Y-J Chan
 Zastava Poljske M Fyrstenberg
2 79 [4]
   Zastava Rusije N Petrova
 Zastava Združenega kraljestva J Murray
2 79 [6]   7  Zastava Rusije E Vesnina
 Zastava Indije L Paes
6 67 [10]  
7  Zastava Rusije E Vesnina
 Zastava Indije L Paes
6 67 [10]  

Spodnji del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Četrtfinale   Polfinale
8  Zastava Argentine G Dulko
 Zastava Argentine E Schwank
6 5 [10]  
WC  Flag of the United States C Vandeweghe
 Flag of the United States E Butorac
4 7 [5]     8  Zastava Argentine G Dulko
 Zastava Argentine E Schwank
6 6    
WC  Flag of the United States M Washington
 Flag of the United States M Russell
64 1        Zastava Španije N Llagostera Vives
 Zastava Avstrije O Marach
4 3    
   Zastava Španije N Llagostera Vives
 Zastava Avstrije O Marach
77 6         8  Zastava Argentine G Dulko
 Zastava Argentine E Schwank
3 6 [10]  
   Zastava Italije F Pennetta
 Zastava Italije D Bracciali
0 1            Zastava Avstralije J Gajdošová
 Zastava Brazilije B Soares
6 3 [8]  
   Flag of the United States L Raymond
 Flag of the United States S Lipsky
6 6          Flag of the United States L Raymond
 Flag of the United States S Lipsky
4 63  
   Zastava Avstralije J Gajdošová
 Zastava Brazilije B Soares
6 6        Zastava Avstralije J Gajdošová
 Zastava Brazilije B Soares
6 77    
Alt  Zastava Avstrije T Paszek
 Zastava Avstrije A Peya
3 4         8  Zastava Argentine G Dulko
 Zastava Argentine E Schwank
6 6  
6  Zastava Indije S Mirza
 Zastava Indije M Bhupathi
3 65            Zastava Češke L Hradecká
 Zastava Češke F Čermák
4 4  
   Zastava Češke L Hradecká
 Zastava Češke F Čermák
6 77          Zastava Češke L Hradecká
 Zastava Češke F Čermák
7 7    
WC  Flag of the United States R Kops-Jones
 Flag of the United States R Ram
3 6 [10]   WC  Flag of the United States R Kops-Jones
 Flag of the United States R Ram
5 5    
WC  Flag of the United States A Spears
 Flag of the United States T Parrott
6 3 [6]          Zastava Češke L Hradecká
 Zastava Češke F Čermák
7 7  
   Zastava Češke A Hlaváčková
 Zastava Romunije H Tecău
3 2         WC  Flag of the United States I Falconi
 Flag of the United States S Johnson
5 5    
WC  Flag of the United States I Falconi
 Flag of the United States S Johnson
6 6       WC  Flag of the United States I Falconi
 Flag of the United States S Johnson
6 3 [10]
   Zastava Češke I Benešová
 Zastava Avstrije J Melzer
1 6 [7]   2  Zastava Slovenije K Srebotnik
 Zastava Kanade D Nestor
4 6 [8]  
2  Zastava Slovenije K Srebotnik
 Zastava Kanade D Nestor
6 3 [10]