Odprto prvenstvo Avstralije 2017 - mešane dvojice

Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Jump to navigation Jump to search
Odprto prvenstvo Avstralije 2017
Zmagov.   Združene države Amerike Abigail Spears
Kolumbija Juan Sebastián Cabal
Final.   Indija Sania Mirza
Hrvaška Ivan Dodig
Rezultat finala   6–2, 6–4
Turnirji
Posamično   moški   ženske
Dvojice   moške   ženske   mešane
Odprto prvenstvo Avstralije 2017 - mešane dvojice
< 2016 2018 >

Rezultati Odprtega prvenstva Avstralije 2017 v tenisu za mešane dvojice.

Postavljeni igralci[uredi | uredi kodo]

Seznam postavljenih igralcev. Abigail Spears in Juan Sebastián Cabal sta postala prvaka, za ostale je v oklepaju navedeno kdaj so izpadli.
 1.   Združene države Amerike Bethanie Mattek-Sands / Združene države Amerike Mike Bryan (četrtfinale, odstop)
 2.   Indija Sania Mirza / Hrvaška Ivan Dodig (finale)
 3.   Češka Andrea Hlaváčková / Francija Édouard Roger-Vasselin (prvi krog)
 4.   Kitajski Tajpej Chan Hao-ching / Belorusija Max Mirnyi (prvi krog)
 5.   Kitajski Tajpej Chan Yung-jan / Poljska Łukasz Kubot (drugi krog)
 6.   Češka Kateřina Siniaková / Brazilija Bruno Soares (drugi krog, odstop)
 7.   Češka Lucie Hradecká / Češka Radek Štěpánek (prvi krog)
 8.   Češka Barbora Krejčíková / Združene države Amerike Rajeev Ram (prvi krog)

Rezultati[uredi | uredi kodo]

Legenda

  • Q = kvalifikanta
  • WC = s povabilom
  • LL = srečna poraženca

  • Alt = zamenjava
  • SE = oproščena kvalifikacij
  • PR = zaščiten položaj

  • w/o, b.b. = brez boja
  • r = predaja
  • d = diskvalifikacija

Zaključni boji[uredi | uredi kodo]

  Polfinale Finale
                         
   Ukrajina Elina Svitolina
 Avstralija Chris Guccione
61 2  
 Združene države Amerike Abigail Spears
 Kolumbija Juan Sebastián Cabal
77 6  
   Združene države Amerike Abigail Spears
 Kolumbija Juan Sebastián Cabal
6 6
  2  Indija Sania Mirza
 Hrvaška Ivan Dodig
2 4
WC  Avstralija Samantha Stosur
 Avstralija Sam Groth
4 6 [5]
  2  Indija Sania Mirza
 Hrvaška Ivan Dodig
6 2 [10]  

Zgornji del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Četrtfinale   Polfinale
1  Združene države Amerike B Mattek-Sands
 Združene države Amerike M Bryan
6 4 [10]  
WC  Avstralija Ar Rodionova
 Avstralija J-P Smith
4 6 [6]     1  Združene države Amerike B Mattek-Sands
 Združene države Amerike M Bryan
6 6  
 Ljudska republika Kitajska Y Xu
 Francija F Martin
6 6      Ljudska republika Kitajska Y Xu
 Francija F Martin
3 2  
 Združene države Amerike L Huber
 Poljska M Matkowski
2 3       1  Združene države Amerike B Mattek-Sands
 Združene države Amerike M Bryan
 
 Ukrajina E Svitolina
 Avstralija C Guccione
6 65 [10]        Ukrajina E Svitolina
 Avstralija C Guccione
w/o  
 Nemčija A-L Grönefeld
 Kolumbija R Farah
3 77 [7]      Ukrajina E Svitolina
 Avstralija C Guccione
w/o
 Španija MJ Martínez Sánchez
 Urugvaj P Cuevas
4 3     6  Češka K Siniaková
 Brazilija B Soares
 
6  Češka K Siniaková
 Brazilija B Soares
6 6        Ukrajina E Svitolina
 Avstralija C Guccione
61 2
3  Češka A Hlaváčková
 Francija É Roger-Vasselin
6 66 [8]        Združene države Amerike A Spears
 Kolumbija JS Cabal
77 6
 Združene države Amerike R Atawo
 Švedska R Lindstedt
0 78 [10]      Združene države Amerike R Atawo
 Švedska R Lindstedt
4 4  
 Slovenija A Klepač
 Filipini T Huey
78 65 [8]      Nizozemska M Krajicek
 Republika Južna Afrika R Klaasen
6 6  
 Nizozemska M Krajicek
 Republika Južna Afrika R Klaasen
66 77 [10]        Nizozemska M Krajicek
 Republika Južna Afrika R Klaasen
4 3
 Romunija I-C Begu
 Romunija H Tecău
6 6        Združene države Amerike A Spears
 Kolumbija JS Cabal
6 6  
 Združene države Amerike V King
 Pakistan A-u-H Qureshi
3 4      Romunija I-C Begu
 Romunija H Tecău
4 3
 Združene države Amerike A Spears
 Kolumbija JS Cabal
6 77      Združene države Amerike A Spears
 Kolumbija JS Cabal
6 6  
7  Češka L Hradecká
 Češka R Štěpánek
4 64  

Spodnji del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Četrtfinale   Polfinale
8  Češka B Krejčíková
 Združene države Amerike R Ram
7 62 [7]  
WC  Avstralija C Dellacqua
 Avstralija M Reid
5 77 [10]     WC  Avstralija C Dellacqua
 Avstralija M Reid
2 3  
WC  Avstralija D Aiava
 Avstralija M Polmans
4 3     WC  Švica M Hingis
 Indija L Paes
6 6  
WC  Švica M Hingis
 Indija L Paes
6 6       WC  Švica M Hingis
 Indija L Paes
3 2  
WC  Avstralija S Stosur
 Avstralija S Groth
6 6       WC  Avstralija S Stosur
 Avstralija S Groth
6 6  
WC  Francija P Parmentier
 Francija N Mahut
3 4     WC  Avstralija S Stosur
 Avstralija S Groth
78 7
 Hrvaška D Jurak
 Nizozemska J-J Rojer
6 6      Hrvaška D Jurak
 Nizozemska J-J Rojer
66 5  
4  Kitajski Tajpej H-c Chan
 Belorusija M Mirnyi
4 2       WC  Avstralija S Stosur
 Avstralija S Groth
4 6 [5]
5  Kitajski Tajpej Y-j Chan
 Poljska Ł Kubot
6 7       2  Indija S Mirza
 Hrvaška I Dodig
6 2 [10]
WC  Avstralija D Gavrilova
 Avstralija L Saville
3 5     5  Kitajski Tajpej Y-j Chan
 Poljska Ł Kubot
4 7 [3]  
 Slovenija K Srebotnik
 Nova Zelandija M Venus
4 77 [7]      Kanada G Dabrowski
 Indija R Bopanna
6 5 [10]  
 Kanada G Dabrowski
 Indija R Bopanna
6 65 [10]        Kanada G Dabrowski
 Indija R Bopanna
4 6 [10]
 Ljudska republika Kitajska S Zheng
 Avstrija A Peya
77 6       2  Indija S Mirza
 Hrvaška I Dodig
6 3 [12]  
WC  Avstralija S Peers
 Avstralija J Peers
63 3      Ljudska republika Kitajska S Zheng
 Avstrija A Peya
6 3 [6]
 Nemčija L Siegemund
 Hrvaška M Pavić
5 4     2  Indija S Mirza
 Hrvaška I Dodig
2 6 [10]  
2  Indija S Mirza
 Hrvaška I Dodig
7 6  

Viri[uredi | uredi kodo]

  • "2017 Mixed Doubles". ausopen.com (angleščina). Pridobljeno dne 29. januarja 2017.