Odprto prvenstvo Francije 2018 - mešane dvojice

Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Jump to navigation Jump to search
Odprto prvenstvo Francije 2018
Zmagov.   Kitajski Tajpej Latiša Čan
Hrvaška Ivan Dodig
Final.   Kanada Gabriela Dabrowski
Hrvaška Mate Pavić
Rezultat finala   6–1, 6–7(5–7), [10–8]
Turnirji
Posamično   moški   ženske
Dvojice   moške   ženske   mešane
Odprto prvenstvo Francije 2018 - mešane dvojice
< 2017 2019 >

Rezultati Odprtega prvenstva Francije 2018 v tenisu za mešane dvojice.

Postavljeni igralci[uredi | uredi kodo]

Seznam postavljenih igralcev. Latiša Čan in Ivan Dodig sta postala prvaka, za ostale je v oklepaju navedeno kdaj so izpadli.
  1. Kanada Gabriela Dabrowski / Hrvaška Mate Pavić (finale)
  2. Kitajski Tajpej Latiša Čan / Hrvaška Ivan Dodig (prvaka)
  3. Ljudska republika Kitajska Šu Jifan / Avstrija Oliver Marach (drugi krog)
  4. Češka Kateřina Siniaková / Združeno kraljestvo Velike Britanije in Severne Irske Jamie Murray (prvi krog)
  5. Slovenija Andreja Klepač / Nizozemska Jean-Julien Rojer (drugi krog)
  6. Kitajski Tajpej Čan Hao-čing / Nova Zelandija Michael Venus (prvi krog)
  7. Madžarska Tímea Babos / Indija Rohan Bopanna (prvi krog)
  8. Nemčija Anna-Lena Grönefeld / Kolumbija Robert Farah (polfinale)

Rezultati[uredi | uredi kodo]

Legenda

  • Q = kvalifikanta
  • WC = s povabilom
  • LL = srečna poraženca

  • Alt = zamenjava
  • SE = oproščena kvalifikacij
  • PR = zaščiten položaj

  • w/o, b.b. = brez boja
  • r = predaja
  • d = diskvalifikacija

Zaključni boji[uredi | uredi kodo]

  Polfinale Finale
                         
  1  Kanada Gabriela Dabrowski
Hrvaška Mate Pavić
6 6  
   Slovenija Katarina Srebotnik
Mehika Santiago González
4 4  
  1  Kanada Gabriela Dabrowski
Hrvaška Mate Pavić
1 77 [8]
  2  Kitajski Tajpej Latiša Čan
Hrvaška Ivan Dodig
6 65 [10]
8  Nemčija Anna-Lena Grönefeld
Kolumbija Robert Farah
6 5 [8]
  2  Kitajski Tajpej Latiša Čan
Hrvaška Ivan Dodig
4 7 [10]  

Zgornji del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Četrtfinale   Polfinale
1  Kanada G Dabrowski
Hrvaška M Pavić
4 6 [10]  
WC  Francija P Parmentier
Francija G Barrère
6 3 [7]     1  Kanada G Dabrowski
Hrvaška M Pavić
6 6  
 Češka A Sestini Hlaváčková
Francija É Roger-Vasselin
6 6      Češka A Sestini Hlaváčková
Francija É Roger-Vasselin
2 3  
WC  Francija C Paquet
Francija B Paire
4 3       1  Kanada G Dabrowski
Hrvaška M Pavić
6 6  
WC  Francija K Mladenovic
Francija A Musialek
6 6        Nizozemska D Schuurs
Nizozemska M Middelkoop
4 4  
PR  Španija A Medina Garrigues
Španija M Granollers
2 2     WC  Francija K Mladenovic
Francija A Musialek
4 5
 Nizozemska D Schuurs
Nizozemska M Middelkoop
6 6      Nizozemska D Schuurs
Nizozemska M Middelkoop
6 7  
6  Kitajski Tajpej H-č Čan
Nova Zelandija M Venus
3 2       1  Kanada G Dabrowski
Hrvaška M Pavić
6 6
4  Češka K Siniaková
Združeno kraljestvo Velike Britanije in Severne Irske J Murray
2 6 [5]        Slovenija K Srebotnik
Mehika S González
4 4
 Španija MJ Martínez Sánchez
Brazilija M Demoliner
6 4 [10]      Španija MJ Martínez Sánchez
Brazilija M Demoliner
w/o  
 Združeno kraljestvo Velike Britanije in Severne Irske J Konta
Združeno kraljestvo Velike Britanije in Severne Irske D Inglot
6 6      Združeno kraljestvo Velike Britanije in Severne Irske J Konta
Združeno kraljestvo Velike Britanije in Severne Irske D Inglot
 
WC  Francija F Ferro
Francija E Furness
4 3        Španija MJ Martínez Sánchez
Brazilija M Demoliner
63 6 [7]
 Slovenija K Srebotnik
Mehika S González
2 6 [10]        Slovenija K Srebotnik
Mehika S González
77 2 [10]  
Alt  Japonska Š Aojama
Indija D Sharan
6 3 [5]      Slovenija K Srebotnik
Mehika S González
6 77
 Latvija J Ostapenko
Belorusija M Mirni
1 1     5  Slovenija A Klepač
Nizozemska J-J Rojer
2 63  
5  Slovenija A Klepač
Nizozemska J-J Rojer
6 6  

Spodnji del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Četrtfinale   Polfinale
8  Nemčija A-L Grönefeld
Kolumbija R Farah
6 5 [10]  
 Združene države Amerike C Vandeweghe
Združene države Amerike R Ram
2 7 [4]     8  Nemčija A-L Grönefeld
Kolumbija R Farah
6 6  
 Rusija A Kudrjavceva
Hrvaška N Mektić
77 3 [10]      Rusija A Kudrjavceva
Hrvaška N Mektić
0 1  
 Ljudska republika Kitajska Ž Jang
Pakistan A-u-H Qureshi
62 6 [8]       8  Nemčija A-L Grönefeld
Kolumbija R Farah
77 6  
 Združene države Amerike A Spears
Kolumbija JS Cabal
5 6 [11]        Združene države Amerike A Spears
Kolumbija JS Cabal
63 4  
 Češka K Peschke
Poljska M Matkowski
7 4 [9]      Združene države Amerike A Spears
Kolumbija JS Cabal
3 77 [10]
 Romunija M Buzărnescu
Finska H Kontinen
77 3 [9]     3  Ljudska republika Kitajska J Šu
Avstrija O Marach
6 63 [6]  
3  Ljudska republika Kitajska J Šu
Avstrija O Marach
63 6 [11]       8  Nemčija A-L Grönefeld
Kolumbija R Farah
6 5 [8]
7  Madžarska T Babos
Indija R Bopanna
2 3       2  Kitajski Tajpej L Chan
Hrvaška I Dodig
4 7 [10]
 Ljudska republika Kitajska Š Žang
Avstralija J Peers
6 6      Ljudska republika Kitajska Š Žang
Avstralija J Peers
4 6 [7]  
WC  Francija T Andrianjafitrimo
Francija U Humbert
2 6 [10]      Združene države Amerike N Melichar
Avstrija A Peya
6 3 [10]  
 Združene države Amerike N Melichar
Avstrija A Peya
6 3 [12]        Združene države Amerike N Melichar
Avstrija A Peya
6 4 [7]
WC  Francija S Cakarevic
Francija A Müller
4 2       2  Kitajski Tajpej L Chan
Hrvaška I Dodig
2 6 [10]  
PR  Združene države Amerike V King
Hrvaška F Škugor
6 6     PR  Združene države Amerike V King
Hrvaška F Škugor
3 6 [7]
 Japonska M Ninomija
Japonska B McLachlan
5 3     2  Kitajski Tajpej L Chan
Hrvaška I Dodig
6 3 [10]  
2  Kitajski Tajpej L Chan
Hrvaška I Dodig
7 6