Odprto prvenstvo Francije 2010 - mešane dvojice

Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Jump to navigation Jump to search
Odprto prvenstvo Francije 2010
Zmagov.   Slovenija Katarina Srebotnik
Srbija Nenad Zimonjić
Final.   Kazahstan Jaroslava Švedova
Avstrija Julian Knowle
Rezultat finala   4–6, 7–6(5), [11–9]
Turnirji
Posamično   moški   ženske
Dvojice   moške   ženske   mešane
Odprto prvenstvo Francije 2010 - mešane dvojice
< 2009 2011 >

Rezultati Odprtega prvenstva Francije 2010 v tenisu za mešane dvojice.

Postavljeni igralci[uredi | uredi kodo]

Seznam postavljenih igralcev. Katarina Srebotnik in Nenad Zimonjić sta postala prvaka, za ostale je v oklepaju navedeno kdaj so izpadli.

  1. Združene države Amerike Liezel Huber / Indija Mahesh Bhupathi (prvi krog)
  2. Zimbabve Cara Black / Indija Leander Paes (četrtfinale)
  3. Španija Nuria Llagostera Vives / Avstrija Oliver Marach (polfinale)
  4. Združene države Amerike Bethanie Mattek-Sands / Bahami Mark Knowles (prvi krog)

  1. Rusija Alisa Klejbanova / Belorusija Maks Mirni (četrtfinale)
  2. Slovenija Katarina Srebotnik / Srbija Nenad Zimonjić (prvaka)
  3. Združene države Amerike Lisa Raymond / Republika Južna Afrika Wesley Moodie (prvi krog)
  4. Ljudska republika Kitajska Yan Zi / Poljska Mariusz Fyrstenberg (prvi krog)

Rezultati[uredi | uredi kodo]

Legenda

  • Q = kvalifikanta
  • WC = s povabilom
  • LL = srečna poraženca

  • Alt = zamenjava
  • SE = oproščena kvalifikacij
  • PR = zaščiten položaj

  • w/o, b.b. = brez boja
  • r = predaja
  • d = diskvalifikacija

Zaključni boji[uredi | uredi kodo]

  Polfinale Finale
                         
  6  Slovenija Katarina Srebotnik
 Srbija Nenad Zimonjić
4 6 [11]  
3  Španija Nuria Llagostera Vives
 Avstrija Oliver Marach
6 3 [9]  
  6  Slovenija Katarina Srebotnik
 Srbija Nenad Zimonjić
4 7 [11]
     Kazahstan Jaroslava Švedova
 Avstrija Julian Knowle
6 65 [9]
   Združene države Amerike Vania King
 Nemčija Christopher Kas
4 4  
     Kazahstan Jaroslava Švedova
 Avstrija Julian Knowle
6 6    


Zgornji del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Četrtfinale   Polfinale
1  Združene države Amerike L Huber
 Indija M Bhupathi
1 4    
   Kitajski Tajpej Y-j Chan
 Združene države Amerike E Butorac
6 6          Kitajski Tajpej Y-j Chan
 Združene države Amerike E Butorac
67 7 [8]  
WC  Francija K Mladenovic
 Francija A Sidorenko
2 3     WC  Francija A Védy
 Francija M Llodra
7 5 [10]  
WC  Francija A Védy
 Francija M Llodra
6 6         WC  Francija A Védy
 Francija M Llodra
7 3 [3]  
   Rusija J Vesnina
 Izrael A Ram
6 6         6  Slovenija K Srebotnik
 Srbija N Zimonjić
65 6 [10]  
WC  Francija M Johansson
 Francija S de Chaunac
2 1          Rusija J Vesnina
 Izrael A Ram
3 7 [8]
   Španija A Medina Garrigues
 Španija M López
2 3     6  Slovenija K Srebotnik
 Srbija N Zimonjić
6 66 [10]  
6  Slovenija K Srebotnik
 Srbija N Zimonjić
6 6         6  Slovenija K Srebotnik
 Srbija N Zimonjić
4 6 [11]
3  Španija N Llagostera Vives
 Avstrija O Marach
6 6         3  Španija N Llagostera Vives
 Avstrija O Marach
6 3 [9]
   Francija V Razzano
 Belgija D Norman
3 3       3  Španija N Llagostera Vives
 Avstrija O Marach
5 6 [10]  
WC  Francija S Cohen-Aloro
 Francija T Ascione
6 2 [11]   WC  Francija S Cohen-Aloro
 Francija T Ascione
7 2 [8]  
   Češka I Benešová
 Češka L Dlouhý
3 6 [9]       3  Španija N Llagostera Vives
 Avstrija O Marach
7 7  
WC  Francija J Coin
 Francija N Mahut
1 6 [10]       5  Rusija A Klejbanova
 Belorusija M Mirni
67 67    
   Rusija J Makarova
 Romunija H Tecău
6 1 [5]     WC  Francija J Coin
 Francija N Mahut
2 3  
ALT  Rusija A Pavljučenkova
 Združeno kraljestvo Velike Britanije in Severne Irske R Hutchins
6 3 [8]   5  Rusija A Klejbanova
 Belorusija M Mirni
6 6    
5  Rusija A Klejbanova
 Belorusija M Mirni
3 6 [10]  

Spodnji del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Četrtfinale   Polfinale
7  Združene države Amerike L Raymond
 Republika Južna Afrika W Moodie
64 3    
   Združene države Amerike V King
 Nemčija C Kas
7 6          Združene države Amerike V King
 Nemčija C Kas
63 6 [10]  
ALT  Uzbekistan A Amanmuradova
 Pakistan A-u-H Qureshi
6 64 [10]   ALT  Uzbekistan A Amanmuradova
 Pakistan A-u-H Qureshi
7 3 [7]  
ALT  Kitajski Tajpej C-j Chuang
 Slovaška F Polášek
2 7 [3]          Združene države Amerike V King
 Nemčija C Kas
6 3 [10]  
   Češka A Hlaváčková
 Slovaška M Mertiňák
6 5 [10]          Italija T Garbin
 Poljska M Matkowski
4 6 [7]  
   Romunija M Niculescu
 Nemčija M Kohlmann
2 7 [8]        Češka A Hlaváčková
 Slovaška M Mertiňák
3 2  
   Italija T Garbin
 Poljska M Matkowski
7 6        Italija T Garbin
 Poljska M Matkowski
6 6    
4  Združene države Amerike B Mattek-Sands
 Bahami M Knowles
64 1            Združene države Amerike V King
 Nemčija C Kas
4 4  
8  Ljudska republika Kitajska Z Yan
 Poljska M Fyrstenberg
4 4            Kazahstan J Švedova
 Avstrija J Knowle
6 6  
   Kazahstan J Švedova
 Avstrija J Knowle
6 6          Kazahstan J Švedova
 Avstrija J Knowle
6 6    
   Češka B Záhlavová-Strýcová
 Češka F Čermák
6 2 [16]      Češka B Záhlavová-Strýcová
 Češka F Čermák
3 3    
   Švica P Schnyder
 Kanada D Nestor
2 6 [14]          Kazahstan J Švedova
 Avstrija J Knowle
6 62 [10]
   Avstralija R Stubbs
 Švedska R Lindstedt
3 6 [4]       2  Zimbabve C Black
 Indija L Paes
3 7 [7]  
   Kitajski Tajpej S-w Hsieh
 Brazilija B Soares
6 4 [10]        Kitajski Tajpej S-w Hsieh
 Brazilija B Soares
5 6 [8]
WC  Francija P Parmentier
 Francija M Gicquel
3 3     2  Zimbabve C Black
 Indija L Paes
7 2 [10]  
2  Zimbabve C Black
 Indija L Paes
6 6