Odprto prvenstvo Francije 2010 - mešane dvojice

Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Jump to navigation Jump to search
Odprto prvenstvo Francije 2010
Zmagov.   Zastava Slovenije Katarina Srebotnik
Zastava Srbije Nenad Zimonjić
Final.   Zastava Kazahstana Jaroslava Švedova
Zastava Avstrije Julian Knowle
Rezultat finala   4–6, 7–6(5), [11–9]
Turnirji
Posamično   moški   ženske
Dvojice   moške   ženske   mešane
Odprto prvenstvo Francije 2010 - mešane dvojice
< 2009 2011 >

Rezultati Odprtega prvenstva Francije 2010 v tenisu za mešane dvojice.

Postavljeni igralci[uredi | uredi kodo]

Seznam postavljenih igralcev. Katarina Srebotnik in Nenad Zimonjić sta postala prvaka, za ostale je v oklepaju navedeno kdaj so izpadli.

  1. Flag of the United States Liezel Huber / Zastava Indije Mahesh Bhupathi (prvi krog)
  2. Zastava Zimbabveja Cara Black / Zastava Indije Leander Paes (četrtfinale)
  3. Zastava Španije Nuria Llagostera Vives / Zastava Avstrije Oliver Marach (polfinale)
  4. Flag of the United States Bethanie Mattek-Sands / Flag of the Bahamas Mark Knowles (prvi krog)

  1. Zastava Rusije Alisa Klejbanova / Zastava Belorusije Maks Mirni (četrtfinale)
  2. Zastava Slovenije Katarina Srebotnik / Zastava Srbije Nenad Zimonjić (prvaka)
  3. Flag of the United States Lisa Raymond / Zastava Južne Afrike Wesley Moodie (prvi krog)
  4. Zastava Ljudske republike Kitajske Yan Zi / Zastava Poljske Mariusz Fyrstenberg (prvi krog)

Rezultati[uredi | uredi kodo]

Legenda

  • Q = kvalifikanta
  • WC = s povabilom
  • LL = srečna poraženca

  • Alt = zamenjava
  • SE = oproščena kvalifikacij
  • PR = zaščiten položaj

  • w/o, b.b. = brez boja
  • r = predaja
  • d = diskvalifikacija

Zaključni boji[uredi | uredi kodo]

  Polfinale Finale
                         
  6  Zastava Slovenije Katarina Srebotnik
 Zastava Srbije Nenad Zimonjić
4 6 [11]  
3  Zastava Španije Nuria Llagostera Vives
 Zastava Avstrije Oliver Marach
6 3 [9]  
  6  Zastava Slovenije Katarina Srebotnik
 Zastava Srbije Nenad Zimonjić
4 7 [11]
     Zastava Kazahstana Jaroslava Švedova
 Zastava Avstrije Julian Knowle
6 65 [9]
   Flag of the United States Vania King
 Zastava Nemčije Christopher Kas
4 4  
     Zastava Kazahstana Jaroslava Švedova
 Zastava Avstrije Julian Knowle
6 6    


Zgornji del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Četrtfinale   Polfinale
1  Flag of the United States L Huber
 Zastava Indije M Bhupathi
1 4    
   Zastava Kitajskega Tajpeja Y-j Chan
 Flag of the United States E Butorac
6 6          Zastava Kitajskega Tajpeja Y-j Chan
 Flag of the United States E Butorac
67 7 [8]  
WC  Zastava Francije K Mladenovic
 Zastava Francije A Sidorenko
2 3     WC  Zastava Francije A Védy
 Zastava Francije M Llodra
7 5 [10]  
WC  Zastava Francije A Védy
 Zastava Francije M Llodra
6 6         WC  Zastava Francije A Védy
 Zastava Francije M Llodra
7 3 [3]  
   Zastava Rusije J Vesnina
 Zastava Izraela A Ram
6 6         6  Zastava Slovenije K Srebotnik
 Zastava Srbije N Zimonjić
65 6 [10]  
WC  Zastava Francije M Johansson
 Zastava Francije S de Chaunac
2 1          Zastava Rusije J Vesnina
 Zastava Izraela A Ram
3 7 [8]
   Zastava Španije A Medina Garrigues
 Zastava Španije M López
2 3     6  Zastava Slovenije K Srebotnik
 Zastava Srbije N Zimonjić
6 66 [10]  
6  Zastava Slovenije K Srebotnik
 Zastava Srbije N Zimonjić
6 6         6  Zastava Slovenije K Srebotnik
 Zastava Srbije N Zimonjić
4 6 [11]
3  Zastava Španije N Llagostera Vives
 Zastava Avstrije O Marach
6 6         3  Zastava Španije N Llagostera Vives
 Zastava Avstrije O Marach
6 3 [9]
   Zastava Francije V Razzano
 Zastava Belgije D Norman
3 3       3  Zastava Španije N Llagostera Vives
 Zastava Avstrije O Marach
5 6 [10]  
WC  Zastava Francije S Cohen-Aloro
 Zastava Francije T Ascione
6 2 [11]   WC  Zastava Francije S Cohen-Aloro
 Zastava Francije T Ascione
7 2 [8]  
   Zastava Češke I Benešová
 Zastava Češke L Dlouhý
3 6 [9]       3  Zastava Španije N Llagostera Vives
 Zastava Avstrije O Marach
7 7  
WC  Zastava Francije J Coin
 Zastava Francije N Mahut
1 6 [10]       5  Zastava Rusije A Klejbanova
 Zastava Belorusije M Mirni
67 67    
   Zastava Rusije J Makarova
 Zastava Romunije H Tecău
6 1 [5]     WC  Zastava Francije J Coin
 Zastava Francije N Mahut
2 3  
ALT  Zastava Rusije A Pavljučenkova
 Zastava Združenega kraljestva R Hutchins
6 3 [8]   5  Zastava Rusije A Klejbanova
 Zastava Belorusije M Mirni
6 6    
5  Zastava Rusije A Klejbanova
 Zastava Belorusije M Mirni
3 6 [10]  

Spodnji del[uredi | uredi kodo]

Prvi krog   Drugi krog   Četrtfinale   Polfinale
7  Flag of the United States L Raymond
 Zastava Južne Afrike W Moodie
64 3    
   Flag of the United States V King
 Zastava Nemčije C Kas
7 6          Flag of the United States V King
 Zastava Nemčije C Kas
63 6 [10]  
ALT  Zastava Uzbekistana A Amanmuradova
 Zastava Pakistana A-u-H Qureshi
6 64 [10]   ALT  Zastava Uzbekistana A Amanmuradova
 Zastava Pakistana A-u-H Qureshi
7 3 [7]  
ALT  Zastava Kitajskega Tajpeja C-j Chuang
 Zastava Slovaške F Polášek
2 7 [3]          Flag of the United States V King
 Zastava Nemčije C Kas
6 3 [10]  
   Zastava Češke A Hlaváčková
 Zastava Slovaške M Mertiňák
6 5 [10]          Zastava Italije T Garbin
 Zastava Poljske M Matkowski
4 6 [7]  
   Zastava Romunije M Niculescu
 Zastava Nemčije M Kohlmann
2 7 [8]        Zastava Češke A Hlaváčková
 Zastava Slovaške M Mertiňák
3 2  
   Zastava Italije T Garbin
 Zastava Poljske M Matkowski
7 6        Zastava Italije T Garbin
 Zastava Poljske M Matkowski
6 6    
4  Flag of the United States B Mattek-Sands
 Flag of the Bahamas M Knowles
64 1            Flag of the United States V King
 Zastava Nemčije C Kas
4 4  
8  Zastava Ljudske republike Kitajske Z Yan
 Zastava Poljske M Fyrstenberg
4 4            Zastava Kazahstana J Švedova
 Zastava Avstrije J Knowle
6 6  
   Zastava Kazahstana J Švedova
 Zastava Avstrije J Knowle
6 6          Zastava Kazahstana J Švedova
 Zastava Avstrije J Knowle
6 6    
   Zastava Češke B Záhlavová-Strýcová
 Zastava Češke F Čermák
6 2 [16]      Zastava Češke B Záhlavová-Strýcová
 Zastava Češke F Čermák
3 3    
   Zastava Švice P Schnyder
 Zastava Kanade D Nestor
2 6 [14]          Zastava Kazahstana J Švedova
 Zastava Avstrije J Knowle
6 62 [10]
   Zastava Avstralije R Stubbs
 Zastava Švedske R Lindstedt
3 6 [4]       2  Zastava Zimbabveja C Black
 Zastava Indije L Paes
3 7 [7]  
   Zastava Kitajskega Tajpeja S-w Hsieh
 Zastava Brazilije B Soares
6 4 [10]        Zastava Kitajskega Tajpeja S-w Hsieh
 Zastava Brazilije B Soares
5 6 [8]
WC  Zastava Francije P Parmentier
 Zastava Francije M Gicquel
3 3     2  Zastava Zimbabveja C Black
 Zastava Indije L Paes
7 2 [10]  
2  Zastava Zimbabveja C Black
 Zastava Indije L Paes
6 6