Veslanje na Azijskih igrah 2006

Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Jump to navigation Jump to search

Veslanje se je na Azijskih igrah 2006 odvijalo v Dohi, Katar v West Bay Lagoon. Tekmovanja so se odvijala med 3. in 7. decembrom 2006.

Medalje[uredi | uredi kodo]

Dobitniki medalj[uredi | uredi kodo]

Moški[uredi | uredi kodo]

Event Gold medal icon.svg Zlato Silver medal icon.svg Srebro Bronze medal icon.svg Bron
Enojec Zastava Južne Koreje Shin Eun-Chul Zastava Indije Bajranglal Takhar Zastava Kazahstana Mihail Garnik
Lahki enojec Zastava Ljudske republike Kitajske Wu Chongkui Zastava Japonske Daisaku Takeda Zastava Tajske Ruthtanaphol Theppibal
Dvojni dvojec Zastava Uzbekistana Uzbekistan
Vladimir Černenko
Ruslan Naurzalijev
Zastava Južne Koreje Južna Koreja
Ham Jung-Wook
Kim Dal-Ho
Zastava Ljudske republike Kitajske Ljudska republika Kitajska
Cui Yonghui
Su Hui
Lahki dvojni dvojec Zastava Japonske Japonska
Hideki Omoto
Takahiro Suda
Zastava Tajska Tajska
Anupong Thainjam
Ruthtanaphol Theppibal
Zastava Indije Indija
Bijender Singh
Kiran Yalamanchi
Četverec Zastava Japonske Japonska
Yuya Higashiyama
Yu Kataoka
Rokuroh Okumura
Yoshinori Sato
Zastava Indije Indija
Satish Joshi
Jenil Krishnan
Dharmesh Sangwan
Sukhjeet Singh
Zastava Indonezije Indonezija
Thomas Hallatu
Iswandi Iswandi
Jamalludin Jamaluddin
Sumardi Sumardi

Ženske[uredi | uredi kodo]

Event Gold medal icon.svg Zlato Silver medal icon.svg Srebro Bronze medal icon.svg Bron
Enojec Zastava Ljudske republike Kitajske Jin Ziwei Zastava Japonske Ai Fukuchi Zastava Indonezije Pere Karoba
Lightweight single sculls Zastava Ljudske republike Kitajske Xu Dongxiang Zastava Hong Konga Lee Ka Man Zastava Tajske Phuttharaksa Nikree
Dvojni dvojec Zastava Ljudske republike Kitajske Ljudska republika Kitajska
Li Qin
Tian Liang
Zastava Južne Koreje Južna Koreja
Kim Ok-Kyung
Shin Yeong-Eun
Zastava Kazahstana Kazahstan
Inga Dudčenko
Marija Filimonova
Lahki dvojni dvojec Zastava Uzbekistana Uzbekistan
Zarrina Ganieva
Sevara Ganieva
Zastava Japonske Japonska
Akiko Iwamoto
Eri Wakai
Zastava Tajska Tajska
Phuttharaksa Nikree
Bussayamas Phaengkathok
Četverec Zastava Ljudske republike Kitajske Ljudska republika Kitajska
Cheng Ran
Gao Yanhua
Mu Suli
Yu Chengxi
Zastava Severna Koreja Severna Koreja
Kang Kum-Sun
Kim Ok-Bun
Kim Ryon-Ok
Yu Sun-Ok
Zastava Južne Koreje Južna Koreja
Eom Mi-Seon
Im Eun-Seon
Kim Soon-Rye
Min Su-Hyoun

Razpredelnica medalj[uredi | uredi kodo]

 Mesto  Država Zlato Srebro Bron Skupaj
1 Zastava Ljudske republike Kitajske Ljudska republika Kitajska 5 0 1 6
2 Zastava Japonske Japonska 2 3 0 5
3 Zastava Uzbekistana Uzbekistan 2 0 0 2
4 Zastava Južne Koreje Južna Koreja 1 2 1 4
5 Zastava Indije Indija 0 2 1 3
6 Zastava Tajska Tajska 0 1 3 4
7 Zastava Hong Kong Hong Kong 0 1 0 1
Zastava Severna Koreja Severna Koreja 0 1 0 1
9 Zastava Kazahstana Kazahstan 0 0 2 2
Zastava Indonezije Indonezija 0 0 2 2

Moški[uredi | uredi kodo]

Enojec[uredi | uredi kodo]

3. december - 1. skupina

Veslači Država Čas
Chen Zheng Zastava Ljudske republike Kitajske 4:08.73
Kang Jin-Chol Zastava Severna Koreje 4:19.55
Bahadir Davletjarov Zastava Uzbekistana 4:24.47
Hamad Al-Adham Zastava Katarja 6:04.29

3. december - 2. skupina

Veslači Država Čas
Mikhail Garnik Zastava Kazahstana 4:10.18
Jose Rodriguez Flag of the Philippines 4:12.73
Lasmin Lasmin Zastava Indonezije 4:14.77
Maqbool Ali Zastava Pakistana 4:32.71

3. december - 3. skupina

Veslači Država Čas Shin Eun-Chul Zastava Južne Koreje 4:05.55
Bajranglal Takhar Zastava Indije 4:09.64
Chow Kwong Wing Zastava Hong Konga 4:24.97
Read Al-Failakawi Zastava Kuvajta 5:23.71

4. december - repesaž 1

Veslači Država Čas
Lasmin Lasmin Zastava Indonezije 3:24.88
Bahadir Davletjarov Zastava Uzbekistana 3:26.41
Read Al-Failakawi Zastava Kuvajta 3:56.21

4. december - repesaž 2

Veslači Država Čas
Chow Kwong Wing Zastava Hong Konga 3:30.81
Maqbool Ali Zastava Pakistana 3:38.26
Hamad Al-Adham Zastava Katarja 4:32.94

5. december - A/B polfinale 1

Veslači Država Čas
Shin Eun-Chul Zastava Južne Koreje 3:15.51
Mikhail Garnik Zastava Kazahstana 3:20.19
Kang Jin-Chol Zastava Severna Koreje 3:22.70
Lasmin Lasmin Zastava Indonezije 3:27.91

5. december - A/B polfinale 2

Veslači Država Čas
Chen Zheng Zastava Ljudske republike Kitajske 3:15.27
Bajranglal Takhar Zastava Indije 3:20.11
Chow Kwong Wing Zastava Hong Konga 3:24.88
Jose Rodriguez Flag of the Philippines 3:25.90

7. december - Finale C

Veslači Država Čas
Bahadir Davletjraov Zastava Uzbekistana 4:00.50
Maqbool Ali Zastava Pakistana 4:12.70
Read Al-Failakawi Zastava Kuvajta 4:39.85
Hamad Al-Adham Zastava Katarja 4:50.60

7. december - Finale B

Veslači Država Čas
Kang Jin-Chol Zastava Severna Koreje 3:56.23
Chow Kwong Wing Zastava Hong Konga 3:58.62
Jose Rodriguez Flag of the Philippines 4:00.29
Lasmin Lasmin Zastava Indonezije 4:18.73

7. december - Finale A

Veslači Država Čas
Shin Eun-Chul Zastava Južne Koreje 3:38.04
Bajranglal Takhar Zastava Indije 3:39.43
Mihail Garnik Zastava Kazahstana 3:44.58
Chen Zheng Zastava Ljudske republike Kitajske 3:45.62

Lahki enojec[uredi | uredi kodo]

3. december - Skupina 1

Veslači Država Čas
Daisaku Takeda Zastava Japonske 4:16.35
Wu Chongkui Zastava Ljudske republike Kitajske 4:21.79
Hao Phan Thanh Zastava Vietnama 4:49.90
Abdullah Al-Muhanna Zastava Kuvajta 5:32.47

3. december - Skupina 2

Veslači Država Čas
Artjom Kudrjašov Zastava Uzbekistana 4:29.87
Nilo Cordova Flag of the Philippines 4:43.08
Mahmoud Piltan Zastava Irana 4:50.82
Jabir Al-Kubaisi Zastava Katarja 7:22.37

3. december - Skupina 3

Veslači Država Čas
Ruthtanaphol Theppibal Zastava Tajske 4:18.55
Pavel Prihodko Zastava Kazahstana 4:21.54
Hamza Jaber Zastava {{{alias2}}} 4:25.88
Kanishka Jayaratne Zastava Šrilanke 4:47.39

3. december - Skupina 4

Veslači Država Čas
Anil Kumar Mehrolia Zastava Indije 4:21.68
Lau Hiu Fung Zastava Hong Konga 4:23.60
Muhammad Akram Zastava Pakistana 4:44.97
Mun Yong-Chol Zastava Severna Koreje 4:55.01

4. december - Repesaž 1

Veslači Država Čas
Mun Yong-Chol Zastava Severna Koreje 3:28.30
Pavel Prihodko Zastava Kazahstana 3:33.61
Mahmoud Piltan Zastava Irana 3:43.51

4. december - Repesaž 2

Veslači Država Čas
Hamza Jaber Zastava {{{alias2}}} 3:24.83
Lau Hiu Fung Zastava Hong Konga 3:27.48
Abdullah Al-Muhanna Zastava Kuvajta 3:55.01

4. december - Repesaž 3

Veslači Država Čas
Wu Chongkui Zastava Ljudske republike Kitajske 3:21.56
Muhammad Akram Zastava Pakistana 3:34.78
Jabir Al-Kubaisi Zastava Katarja 4:55.38

4. december - Repesaž 4

Veslači Država Čas
Phan Thanh Hao Zastava Vietnama 3:26.01
Nilo Cordova Flag of the Philippines 3:28.94
Kanishka Jayaratne Zastava Šrilanke 3:44.55

5. december - C/D polfinale 1

Veslači Država Čas
Lau Hiu Fung Zastava Hong Konga 3:19.83
Nilo Cordova Flag of the Philippines 3:27.11
Mahmoud Piltan Zastava Irana 3:36.91
Jabir Al-Kubaisi Zastava Katarja 5:00.76

5. december - C/D polfinale 2

Veslači Država Čas
Pavel Prihodko Zastava Kazahstana 3:24.11
Muhammad Akram Zastava Pakistana 3:27.11
Kanishka Jayaratne Zastava Šrilanke 3:37.68
Abdullah Al-Muhanna Zastava Kuvajta 5:00.76

5. december - A/B polfinale 1

Veslači Država Čas
Daisaku Takeda Zastava Japonske 3:11.69
Wu Chongkui Zastava Ljudske republike Kitajske 3:16.40
Phan Thanh Hao Zastava Vietnama 3:20.58
Anil Kumar Mehrolia Zastava Indije 3:28.66

5. december - A/B polfinale 2

Veslači Država Čas
Ruthtanaphol Theppibal Zastava Tajske 3:16.90
Artjom Kudrjašov Zastava Uzbekistana 3:17.83
Hamza Jaber Zastava {{{alias2}}} 3:20.28
Mun Yong-Chol Zastava Severna Koreje 3:26.56

7. december - Finale D

Veslači Država Čas
Kanishka Jayaratne Zastava Šrilanke 4:04.89
Mahmoud Piltan Zastava Irana 4:09.62
Abdullah Al-Muhanna Zastava Kuvajta 4:18.34
Jabir Al-Kubaisi Zastava Katarja 5:55.28

7. december - Finale C

Veslači Država Čas
Pavel Prihodko Zastava Kazahstana 3:56.31
Lau Hiu Fung Zastava Hong Konga 4:03.56
Muhammad Akram Zastava Pakistana 4:06.65
Nilo Cordova Flag of the Philippines 4:08.56

7. december - Finale B

Veslači Država Čas
Anil Kumar Mehrolta Zastava Indije 3:56.31
Phan Thanh Hao Zastava Vietnama 3:59.00
Hamza Jaber Zastava {{{alias2}}} 3:59.39
Mun Yong-Chol Zastava Severna Koreje DNF

7. december - Finale A

Veslači Država Čas
Wu Chongkui Zastava Ljudske republike Kitajske 3:37.12
Daisaku Takeda Zastava Japonske 3:44.76
Ruthtanaphol Theppibal Zastava Tajske 3:47.49
Artjom Kudrjašov Zastava Uzbekistana 3:49.88

Dvojni dvojec[uredi | uredi kodo]

3. december - Skupina 1

Veslači Država Čas
Su Hui / Cui Yonghui Zastava Ljudske republike Kitajske 3:48.64
Kim Dal-Ho / Ham Jung-Wook Zastava Južne Koreje 3:52.54
Vladimir Černenko / Ruslan Naurzalijev Zastava Uzbekistana 3:59.74
Zohaib Zia Hashmi / Muhammad Akram Zastava Pakistana 4:14.86

3. december - Skupina 2

Veslači Država Čas
Takehiro Kubo / Yoshimichi Nishimura Zastava Japonske 3:58.84
Wang Ming-Hui / Chang Chien-Hsiung Zastava Kitajskega Tajpeja 3:59.90
Mihail Taskin / Jevgenij Latipov Zastava Kazahstana 4:10.19
Mohammad Sabti / Read Al-Failakawi Zastava Kuvajta 5:01.08

3. december - Skupina 3

Veslači Država Čas
Benjamin Tolentino / Jose Rodriguez Flag of the Philippines 3:58.27
Lok Kwan Hoi / Leung Chun Shek Zastava Hong Konga 3:59.39
Anil Kumar Mehrolia / Bajranglal Takhar Zastava Indije 4:02.42
Kim Hyon-U / Kim Myong-Nam Zastava Severna Koreje 4:16.56

4. december - Repesaž 1

Veslači Država Čas
Vladimir Černenko / Ruslan Naurzalijev Zastava Uzbekistana 3:48.39
Kim Hyon-U / Kim Myong-Nam Zastava Severna Koreje 3:49.95
Mihail Taskin / Jevgenij Latipov Zastava Kazahstana 4:03.41

4. december - Repesaž 2

Veslači Država Čas
Anil Kumar Mehrolia / Bajranglal Takhar Zastava Indije 3:53.91
Zohaib Zia Hashmi / Muhammad Akram Zastava Pakistana 4:05.49
Mohammad Sabti / Read Al-Failakawi Zastava Kuvajta 4:52.16

5. december - A/B Polfinale 1

Veslači Država Čas
Su Hui / Cui Yonghui Zastava Ljudske republike Kitajske 3:27.91
Vladimir Černenko / Ruslan Naurzalijev Zastava Uzbekistana 3:29.25
Wang Ming-Hui / Chang Chien-Hsiung Zastava Kitajskega Tajpeja 3:31.55
Benjamin Tolentino / Jose Rodriguez Flag of the Philippines 3:34.84

5. december - A/B Polfinale 1

Veslači Država Čas
Kim Dal-Ho / Ham Jung-Wook Zastava Južne Koreje 3:31.05
Anil Kumar Mehrolia / Bajranglal Takhar Zastava Indije 3:33.33
Takehiro Kubo / Yoshimichi Nishimura Zastava Japonske 3:38.76
Lok Kwan Hoi / Leung Chun Shek Zastava Hong Konga 3:39.74

6. december - Finale C

Veslači Država Čas
Mihail Taskin / Jevgenij Latipov Zastava Kazahstana 3:26.04
Kim Hyon-U / Kim Myong-Na Zastava Severna Koreje 3:26.22
Zohaib Zia Hashmi / Muhammad Akram Zastava Pakistana 3:39.48
Mohammad Sabti / Read Al-Failakawi Zastava Kuvajta 4:04.25

6. december - Finale B

Veslači Država Čas
Benjamin Tolentino / Jose Rodriguez Flag of the Philippines 3:22.49
Wang Ming-Hui / Chang Chien-Hsiung Zastava Kitajskega Tajpeja 3:22.77
Takehiro Kubo / Yoshimichi Nishimura Zastava Japonske 3:23.98
Lok Kwan Hoi / Leung Chun Shek Zastava Hong Konga 3:25.77

6. december - Finale A

Veslači Država Čas
Vladimir Černenko / Ruslan Naurzalijev Zastava Uzbekistana 3:16.17
Kim Dal-Ho / Ham Jung-Wook Zastava Južne Koreje 3:20.01
Su Hui / Cui Yonghui Zastava Ljudske republike Kitajske 3:22.47
Anil Kumar Mehrolia / Bajranglal Takhar Zastava Indije 3:25.90

Lahki dvojni dvojec[uredi | uredi kodo]

3. december - Skupina 1

Veslači Država Čas
Kiran Yalamanchi / Bijender Singh Zastava Indije 4:15.29
Kim Kyong-Un / Pae Sang-Hyok Zastava Severna Koreje 4:22.67
Nguyen The Phong / Phan Thanh Hao Zastava Vietnama 4:23.55
Ivan Haritonov / Artjom Issupov Zastava Kazahstana 4:25.30

3. december - Skupina 2

Veslači Država Čas
Lo Ting Wai / So Sau Wah Zastava Hong Konga 4:24.47
Damir Naurzalijev / Sergej Bogdanov Zastava Uzbekistana 4:30.71
Ruthtanaphol Theppibal / Anupong Thainjam Zastava Tajske 4:42.48

3. december - Skupina 3

Veslači Država Čas
Takahiro Suda / Hideki Omoto Zastava Japonske 4:19.67
Alvin Amposta / Nilo Cordova Flag of the Philippines 4:42.87
Kamal Kumarapperuma / Hewa Amaradasa Zastava Šrilanke 6:02.42

3. december - Skupina 4

Veslači Država Čas
Wen Kuang-Cheng / Lin Yen-Chen Zastava Kitajskega Tajpeja 4:34.07
Karim Naimat / Muhammad Akram Zastava Pakistana 4:39.84
Muayied Ali / Hamza Jaber Zastava {{{alias2}}} 4:40.31

4. december - Repesaž 1

Veslači Država Čas
Ivan Haritonov / Artjom Issupov Zastava Kazahstana 3:49.87
Muayied Ali / Hamza Jaber Zastava {{{alias2}}} 3:52.27
Alvin Amposta / Nilo Cordova Flag of the Philippines 3:58.95

4. december - Repesaž 2

Veslači Država Čas
Nguyen The Phong / Phan Thanh Hao Zastava Vietnama 3:56.81
Karim Naimat / Muhammad Akram Zastava Pakistana 4:04.38

4. december - Repesaž 3

Veslači Država Čas
Ruthtanaphol Theppibal / Anupong Thainjam Zastava Tajske 3:50.30
Kim Kyong-Un / Pae Sang-Hyok Zastava Severna Koreje 4:03.26

4. december - Repesaž 4

Veslači Država Čas
Damir Naurzalijev / Sergej Bogdanov Zastava Uzbekistana 4:06.36
Kamal Kumarapperuma / Hewa Amaradasa Zastava Šrilanke 4:34.67

5. december - C/D Polfinale 1

Veslači Država Čas
Kim Kyong-Un / Pae Sang-Hyok Zastava Severna Koreje 3:37.35
Alvin Amposta / Nilo Cordova Flag of the Philippines 3:44.15
Karim Naimat / Muhammad Akram Zastava Pakistana 3:55.35

5. december - C/D Polfinale 2

Veslači Država Čas
Muayied Ali / Hamza Jaber Zastava {{{alias2}}} 3:51.64
Kamal Kumarapperuma / Hewa Amaradasa Zastava Šrilanke 4:12.23

5. december - A/B Polfinale 1

Veslači Država Čas
Ivan Haritonov / Artjom Issupov Zastava Kazahstana 3:36.62
Kiran Yalamanchi / Bijender Singh Zastava Indije 3:39.02
Lo Ting Wai / So Sau Wah Zastava Hong Konga 3:39.56
Damir Naurzalijev / Sergej Bogdanov Zastava Uzbekistana 3:43.82

5. december - A/B Polfinale 2

Veslači Država Čas
Takahiro Suda / Hideki Omoto Zastava Japonske 3:32.69
Ruthtanaphol Theppibal / Anupong Thainjam Zastava Tajske 3:34.23
Wen Kuang-Cheng / Lin Yen-Chen Zastava Kitajskega Tajpeja 3:40.43
Nguyen The Phong / Phan Thanh Hao Zastava Vietnama 3:41.53

6. december - Finale D

Veslači Država Čas
Karim Naimat / Muhammad Akram Zastava Pakistana 4:02.44
Kamal Kumarapperuma / Hewa Amaradasa Zastava Šrilanke 4:08.87

6. december - Finale C

Veslači Država Čas
Kim Kyong-Un / Pae Sang-Hyok Zastava Severna Koreje 3:29.42
Muayied Ali / Hamza Jaber Zastava {{{alias2}}} 3:34.23
Alvin Amposta / Nilo Cordova Flag of the Philippines 3:36.96

6. december - Finale B

Veslači Država Čas
Damir Naurzalijev / Sergej Bogdanov Zastava Uzbekistana 3:26.18
Nguyen The Phong / Phan Thanh Hao Zastava Vietnama 3:28.04
Wen Kuang-Cheng / Lin Yen-Chen Zastava Kitajskega Tajpeja 3:28.31
Lo Ting Wai / So Sau Wah Zastava Hong Konga 3:44.76

6. december - Finale A

Veslači Država Čas
Takahiro Suda / Hideki Omoto Zastava Japonske 3:19.29
Ruthtanaphol Theppibal / Anupong Thainjam Zastava Tajske 3:19.92
Kiran Yalamanchi / Bijender Singh Zastava Indije 3:26.01
Ivan Haritonov / Artjom Issupov Zastava Kazahstana 3:30.88

Četverec[uredi | uredi kodo]

3. december - Skupina 1

Veslači Država Čas
Yu Kataoka / Yuya Higashiyama /
Rokuroh Okumura / Yoshinori Sato
Zastava Japonske 3:27.72
Cho Il-Keun / Jun Jae-Woo /
Kwon Hyuk-Jung / Han Chang-Hun
Zastava Južne Koreje 3:32.42
Jo Wan-Guk / Jong Hyon-Chol /
Pak Song-Min / Ri Sok-Bong
Zastava Severna Koreje 3:35.21
Vu Dinh Quyen / Nguyen Dinh Huy /
Nguyen Hoang Anh / Nguyen Van Nguyen
Zastava Vietnama 3:45.63

3. december - Skupina 2

Veslači Država Čas
Cui Yonghui / Su Hui /
Zheng Chuanqi / He Yi
Zastava Ljudske republike Kitajske 3:20.81
Aleksandr Didrih / Vitalij Silajev /
Roman Astašjov / Sergej Tjan
Zastava Uzbekistana 3:25.04
Aleksandr Tremassov / Dmitrij Divkov /
Ivan Štanko / Dmitrij Filimonov
Zastava Kazahstana 3:27.96
Sabir Ahmed / Muhammad Asad Khan /
Karim Naimat / Adeel Sultan Muhammad
Zastava Pakistana 3:41.30

3. december - Skupina 3

Veslači Država Čas
Dharmesh Sangwan / Jenil Krishnan /
Sukhjeet Singh / Satish Joshi
Zastava Indije 3:21.03
Thomas Hallatu / Sumardi Sumardi /
Jamalludin Jamalludin / Iswandi Iswandi
Zastava Indonezije 3:28.84
Amin Gilanpour / Mahmoud Piltan /
Arman Mokhtaba / Shahin Zarei
Zastava Irana 3:46.19

4. december - Repesaž 1

Veslači Država Čas
Jo Wan-Guk / Jong Hyon-Chol /
Pak Song-Min / Ri Sok-Bong
Zastava Severna Koreje 3:02.75
Sabir Ahmed / Muhammad Asad Khan /
Karim Naimat / Adeel Sultan Muhammad
Zastava Pakistana 3:08.50
Amin Gilanpour / Mahmoud Piltan /
Arman Mokhtaba / Shahin Zarei
Zastava Irana 3:17.10

4. december - Repesaž 2

Veslači Država Čas
Aleksandr Tremassov / Dmitrij Divkov /
Ivan Štanko / Dmitrij Filimonov
Zastava Kazahstana 3:02.34
Vu Dinh Quyen / Nguyen Dinh Huy /
Nguyen Hoang Anh / Nguyen Van Nguyen
Zastava Vietnama 3:11.29

5. december - A/B Polfinale 1

Veslači Država Čas
Dharmesh Sangwan / Jenil Krishnan /
Sukhjeet Singh / Satish Joshi
Zastava Indije 2:50.51
Yu Kataoka / Yuya Higashiyama /
Rokuroh Okumura / Yoshinori Sato
Zastava Japonske 2:52.05
Aleksandr Didrih / Vitalij Silajev /
Roman Astašjov / Sergej Tjan
Zastava Uzbekistana 2:57.87
Jo Wan-Guk / Jong Hyon-Chol /
Pak Song-Min / Ri Sok-Bong
Zastava Severna Koreje 2:58.11

5. december - A/B Polfinale 2

Veslači Država Čas
Cui Yonghui / Su Hui /
Zheng Chuanqi / He Yi
Zastava Ljudske republike Kitajske 2:52.13
Thomas Hallatu / Sumardi Sumardi /
Jamalludin Jamalludin / Iswandi Iswandi
Zastava Indonezije 2:52.56
Aleksandr Tremassov / Dmitrij Divkov /
Ivan Štanko / Dmitrij Filimonov
Zastava Kazahstana 2:58.61
Cho Il-Keun / Jun Jae-Woo /
Kwon Hyuk-Jung / Han Chang-Hun
Zastava Južne Koreje 2:58.11

7. december - Finale C

Veslači Država Čas
Vu Dinh Quyen / Nguyen Dinh Huy /
Nguyen Hoang Anh / Nguyen Van Nguyen
Zastava Vietnama 3:20.44
Sabir Ahmed / Muhammad Asad Khan /
Karim Naimat / Adeel Sultan Muhammad
Zastava Pakistana 3:30.01
Amin Gilanpour / Mahmoud Piltan /
Arman Mokhtaba / Shahin Zarei
Zastava Irana 3:33.80

7. december - Finale B

Veslači Država Čas
Aleksandr Didrih / Vitalij Silajev /
Roman Astašjov / Sergej Tjan
Zastava Uzbekistana 3:22.89
Cho Il-Keun / Jun Jae-Woo /
Kwon Hyuk-Jung / Han Chang-Hun
Zastava Južne Koreje 3:24.16
Alexandr Tremassov / Dmitriy Divkov /
Ivan Shtanko / Dmitriy Filimonov
Zastava Kazahstana 3:25.11
Jo Wan-Guk / Jong Hyon-Chol /
Pak Song-Min / Ri Sok-Bong
Zastava Severna Koreje 3:27.72

7. december - Finale A

Veslači Država Čas
Yu Kataoka / Yuya Higashiyama /
Rokuroh Okumura / Yoshinori Sato
Zastava Japonske 3:04.48
Dharmesh Sangwan / Jenil Krishnan /
Sukhjeet Singh / Satish Joshi
Zastava Indije 3:08.98
Thomas Hallatu / Sumardi Sumardi /
Jamalludin Jamalludin / Iswandi Iswandi
Zastava Indonezije 3:09.83
Cui Yonghui / Su Hui /
Zheng Chuanqi / He Yi
Zastava Ljudske republike Kitajske 3:09.98

Ženske[uredi | uredi kodo]

Enojec[uredi | uredi kodo]

3. december - Skupina 1

Veslači Država Čas
Phuttharaksa Nikree Zastava Tajske 5:08.30
Yung Ka Yan Zastava Hong Konga 5:13.04
Lim Kim Hiok Zastava Singapura 5:15.80

3. december - Skupina 2

Veslači Država Čas
Jin Ziwei Zastava Ljudske republike Kitajske 4:47.30
Chiang Chieh-Ju Zastava Kitajskega Tajpeja 5:04.20
Mona Al-Qanai Zastava Kuvajta 7:36.17

3. december - Skupina 3

Veslači Država Čas
Ai Fukuchi Zastava Japonske 4:52.53
Pere Karoba Zastava Indonezije 5:10.82
Dang Thi Tham Zastava Vietnama 5:32.95

4. december - Repesaž

Veslači Država Čas
Lim Kim Hiok Zastava Singapura 3:56.23
Dang Thi Tham Zastava Vietnama 4:07.59
Mona Al-Qanai Zastava Kuvajta 4:33.25

5. december - A/B Polfinale 1

Veslači Država Čas
Phuttharaksa Nikree Zastava Tajske 3:38.67
Ai Fukuchi Zastava Japonske 3:39.63
Chiang Chieh-Ju Zastava Kitajskega Tajpeja 3:44.21
Lim Kim Hiok Zastava Singapura 3:49.40

5. december - A/B Polfinale 2

Veslači Država Čas
Jin Ziwei Zastava Ljudske republike Kitajske 3:32.52
Pere Karoba Zastava Indonezije 3:50.31
Yung Ka Yan Zastava Hong Konga 3:58.72
Dang Thi Tham Zastava Vietnama 4:05.88

7. december - Finale B

Veslači Država Čas
Chiang Chieh-Ju Zastava Kitajskega Tajpeja 4:30.55
Lim Kim Hiok Zastava Singapura 4:33.77
Yung Ka Yan Zastava Hong Konga 4:58.69
Dang Thi Tham Zastava Vietnama 5:05.16

7. december - Finale A

Veslači Država Čas
Jin Ziwei Zastava Ljudske republike Kitajske 4:01.68
Ai Fukuchi Zastava Japonske 4:09.09
Pere Karoba Zastava Indonezije 4:27.76
Phuttharaksa Nikree Zastava Tajske 4:42.52

Lahki enojec[uredi | uredi kodo]

3. december - Skupina 1

Veslači Država Čas
Yuki Tamagawa Zastava Japonske 5:07.43
Lee Ka Man Zastava Hong Konga 5:11.43
Phuttharaksa Nikree Zastava Tajske 5:20.69
Ji Yoo-Jin Zastava Južne Koreje 5:24.28

3. december - Skupina 2

Veslači Država Čas
Xu Dongxiang Zastava Ljudske republike Kitajske 4:48.80
Ro Kum-Suk Zastava Severna Koreje 5:06.59
Aleksandra Opačanova Zastava Kazahstana 5:10.40

3. december - Skupina 3

Veslači Država Čas
Zarrina Ganieva Zastava Uzbekistana 5:27.48
Lim Kim Hiok Zastava Singapura 6:11.92
Alia Qali Zastava Kuvajta 8:06.38

4. december - Repesaž

Veslači Država Čas
Phuttharaksa Nikree Zastava Tajske 3:43.29
Ji Yoo-Jin Zastava Južne Koreje 3:45.42
Aleksandra Opačanova Zastava Kazahstana 3:45.67
Alia Qali Zastava Kuvajta 4:16.65

5. december - A/B Polfinale 1

Veslači Država Čas
Xu Dongxiang Zastava Ljudske republike Kitajske 3:30.80
Phuttharaksa Nikree Zastava Tajske 3:35.42
Yuki Tamagawa Zastava Japonske 3:38.07
Lim Kim Hiok Zastava Singapura 3:38.22

5. december - A/B polfinale 2

Veslači Država Čas
Ro Kum-Suk Zastava Severna Koreje 3:33.39
Lee Ka Man Zastava Hong Konga 3:35.48
Zarrina Ganieva Zastava Uzbekistana 3:38.17
Ji Yoo-Jin Zastava Južne Koreje 3:44.96

7. december - Finale C

Veslači Država Čas
Aleksandra Opačanova Zastava Kazahstana 4:26.67
Alia Qali Zastava Kuvajta 4:58.68

7. december - Finale B

Veslači Država Čas
Ji Yoo-Jin Zastava Južne Koreje 4:21.80
Yuki Tamagawa Zastava Japonske 4:26.53
Zarrina Ganieva Zastava Uzbekistana 4:35.65
Lim Kim Hiok Zastava Singapura 4:38.62

7. december - Finale A

Veslači Država Čas
Xu Dongxiang Zastava Ljudske republike Kitajske 4:10.28
Lee Ka Man Zastava Hong Konga 4:12.90
Phuttharaksa Nikree Zastava Tajske 4:18.96
Ro Kum-Suk Zastava Severna Koreje 4:59.03

Dvojni dvojec[uredi | uredi kodo]

3. december - 1. skupina

Veslači Država Čas
Bussayamas Phaengkathok / Phuttharaksa Nikree Zastava Tajske 4:36.93
Kim Hyang-Sun / Kwom Yu-Ran Zastava Severna Koreje 4:47.47
Marija Filimonova / Inga Dudčenko Zastava Kazahstana 4:47.70

3. december - 2. skupina

Veslači Država Čas
Tian Liang / Li Qin Zastava Ljudske republike Kitajske 4:24.62
Kim Ok-Kyung / Shin Yeong-Eun Zastava Južne Koreje 4:40.29

4. december - Repesaž

Veslači Država Čas
Kim Ok-Kyung / Shin Yeong-Eun Zastava Južne Koreje 4:24.80
Marija Filimonova / Inga Dudčenko Zastava Kazahstana 4:31.66
Kim Hyang-Sun / Kwom Yu-Ran Zastava Severna Koreje 4:36.39

6. december - Finale

Veslači Država Čas
Tian Liang / Li Qin Zastava Ljudske republike Kitajske 3:41.84
Kim Ok-Kyung / Shin Yeong-Eun Zastava Južne Koreje 3:48.15
Marija Filimonova / Inga Dudčenko Zastava Kazahstana 3:49.92
Bussayamas Phaengkathok / Phuttharaksa Nikree Zastava Tajske 4:00.15

Lahki dvojni dvojec[uredi | uredi kodo]

3. december - 1. skupina

Veslači Država Čas
Yu Hua / Yan Shimin Zastava Ljudske republike Kitajske 4:34.55
Kim Ok-Bong / Pak Ok-Ju Zastava Severna Koreje 5:01.86
Lu Ming-Chen / Liu Yu-Hsin Zastava Kitajskega Tajpeja 5:10.01

3. december - 2. skupina

Veslači Država Čas
Akiko Iwamoto / Eri Wakai Zastava Japonske 4:30.45
Sevara Ganieva / Zarrina Ganieva Zastava Uzbekistana 4:57.93
Phuttharaksa Nikree / Bussayamas Phaengkathok Zastava Tajske 5:23.25

4. december - Repesaž

Veslači Država Čas
Phuttharaksa Nikree / Bussayamas Phaengkathok Zastava Tajske 4:20.20
Sevara Ganieva / Zarrina Ganieva Zastava Uzbekistana 4:24.46
Lu Ming-Chen / Liu Yu-Hsin Zastava Kitajskega Tajpeja 4:31.84
Kim Ok-Bong / Pak Ok-Ju Zastava Severna Koreje 4:32.80

6. december - Finale B

Veslači Država Čas
Lu Ming-Chen / Liu Yu-Hsin Zastava Kitajskega Tajpeja 4:04.49
Kim Ok-Bong / Pak Ok-Ju Zastava Severna Koreje 4:15.03

6. december - Finale A

Veslači Država Čas
Sevara Ganieva / Zarrina Ganieva Zastava Uzbekistana 3:44.54
Akiko Iwamoto / Eri Wakai Zastava Japonske 3:46.03
Phuttharaksa Nikree / Bussayamas Phaengkathok Zastava Tajske 3:47.00
Yu Hua / Yan Shimin Zastava Ljudske republike Kitajske 3:48.14

Četverec[uredi | uredi kodo]

3. december - 1. skupina

Veslači Država Čas
Cheng Ran / Yu Chengxi /
Gao Yanhua / Mu Suli
Zastava Ljudske republike Kitajske 4:23.04
Kim Soon-Rye / Im Eun-Seon /
Eom Mi-Seon / Mim Su-Hyoun
Zastava Južne Koreje 4:34.18
Cao Thi Tuyet / Dang Thi Tham /
Tran Thi Sam / Mai Thi Dung
Zastava Vietnama 4:46.00
Mina Amini / Sahra Zolghadr /
Minoo Zargari / Saba Shayesteh
Zastava Irana 5:50.60

3. december - 2. skupina

Veslači Država Čas
Kang Kum-Sun / Kim Ok-Bun /
Kim Ryon-Ok / Yu Sun-Ok
Zastava Severna Koreje 4:37.56
Khatun Munshadi / Mamata Jena /
Swathy Sanjay Madipakkam / Pravasini Dwibedy
Zastava Indije 4:43.29
Inga Dudčenko / Tatjana Feklistova /
Svetlana Germanovič / Marija Filimonova
Zastava Kazahstana 4:45.13
Tsai Chia-Ying / Hsieh Li-Chun /
Lin Pei-Yin / Yu Chen-Chun
Zastava Kitajskega Tajpeja 4:49.12

4. december - repesaž

Veslači Država Čas
Tsai Chia-Ying / Hsieh Li-Chun /
Lin Pei-Yin / Yu Chen-Chun
Zastava Kitajskega Tajpeja 4:02.49
Cao Thi Tuyet / Dang Thi Tham /
Tran Thi Sam / Mai Thi Dung
Zastava Vietnama 4:02.99
Inga Dudčenko / Tatjana Feklistova /
Svetlana Germanovič / Marija Filimonova
Zastava Kazahstana 4:04.59
Mina Amini / Sahra Zolghadr /
Minoo Zargari / Saba Shayesteh
Zastava Irana 5:01.56

5. december - A/B polfinale 1

Veslači Država Čas
Cheng Ran / Yu Chengxi /
Gao Yanhua / Mu Suli
Zastava Ljudske republike Kitajske 3:40.06
Cao Thi Tuyet / Dang Thi Tham /
Tran Thi Sam / Mai Thi Dung
Zastava Vietnama 3:54.22
Khatun Munshadi / Mamata Jena /
Swathy Sanjay Madipakkam / Pravasini Dwibedy
Zastava Indije 4:02.93

5. december - A/B polfinale 2

Veslači Država Čas
Kim Soon-Rye / Im Eun-Seon /
Eom Mi-Seon / Mim Su-Hyoun
Zastava Južne Koreje 3:44.70
Kang Kum-Sun / Kim Ok-Bun /
Kim Ryon-Ok / Yu Sun-Ok
Zastava Severna Koreje 3:47.62
Tsai Chia-Ying / Hsieh Li-Chun /
Lin Pei-Yin / Yu Chen-Chun
Zastava Kitajskega Tajpeja 3:47.91

6. december - Finale B

Veslači Država Čas
Tsai Chia-Ying / Hsieh Li-Chun /
Lin Pei-Yin / Yu Chen-Chun
Zastava Kitajskega Tajpeja 3:47.83
Khatun Munshadi / Mamata Jena /
Swathy Sanjay Madipakkam / Pravasini Dwibedy
Zastava Indije 3:57.31
Mina Amini / Sahra Zolghadr /
Minoo Zargari / Saba Shayesteh
Zastava Irana 4:43.68
Inga Dudčenko / Tatjana Feklistova /
Svetlana Germanovič / Marija Filimonova
Zastava Kazahstana DNS

6. december - Finale A

Veslači Država Čas
Cheng Ran / Yu Chengxi /
Gao Yanhua / Mu Suli
Zastava Ljudske republike Kitajske 3:28.18
Kang Kum-Sun / Kim Ok-Bun /
Kim Ryon-Ok / Yu Sun-Ok
Zastava Severna Koreje 3:33.10
Kim Soon-Rye / Im Eun-Seon /
Eom Mi-Seon / Mim Su-Hyoun
Zastava Južne Koreje 3:33.11
Cao Thi Tuyet / Dang Thi Tham /
Tran Thi Sam / Mai Thi Dung
Zastava Vietnama 3:38.02

Zunanje povezave[uredi | uredi kodo]

"Urnik tekmovanj".