Predloga:MathSciNet/dok

Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Jump to navigation Jump to search

Predloga naredi zunanjo povezavo na Mathematical Reviews z edinim parametrom id, ki mora biti podan.

Zgledi[uredi kodo]

{{MathSciNet | id = 96d:11071}}

kar se lahko zapiše skrajšano kot

{{MR|96d:11071}}

Zgled rabe kot dela navedka revije:

{{navedi revijo
  | author = Wiles, Andrew
  | title = Modular elliptic curves and Fermat's last theorem
  | journal = Annals of Mathematics
  | volume = 141
  | year = 1995
  | issue = 3
  | pages = 443–551
  | id = {{MathSciNet | id = 96d:11071}}}}

Rezultat je formatirani navedek za revijo:

Wiles, Andrew (1995). "Modular elliptic curves and Fermat's last theorem". Annals of Mathematics. Vol. 141 no. 3. str. 443–551. MR96d:11071.

(Isti članek je dostopen tudi z id=1333035.)