Mestna avtobusna linija št. 21 (Maribor): Razlika med redakcijama
Izbrisana vsebina Dodana vsebina
mBrez povzetka urejanja |
|||
Vrstica 38: | Vrstica 38: | ||
{{BS-Glava|''AP Mlinska – Ljubljanska''||#C154C1|#FFFFFF|500px}} |
{{BS-Glava|''AP Mlinska – Ljubljanska''||#C154C1|#FFFFFF|500px}} |
||
{{BS-Shema}} |
{{BS-Shema}} |
||
{{BS3-2||uexKBHFa||| |
{{BS3-2||uexKBHFa|||'''Melje''' - obračališče|}} |
||
{{BS3-2||uexHST||Ul. kraljeviča Marka|Ul. kraljeviča Marka|}} |
{{BS3-2||uexHST||Ul. kraljeviča Marka|Ul. kraljeviča Marka|}} |
||
{{BS3-2||uexHST||Oreško nabrežje 1|Oreško nabrežje 1|}} |
{{BS3-2||uexHST||Oreško nabrežje 1|Oreško nabrežje 1|}} |
||
{{BS3-2||uexHST||Oreško nabrežje 2|Oreško nabrežje 2|}} |
{{BS3-2||uexHST||Oreško nabrežje 2|Oreško nabrežje 2|}} |
||
{{BS3-2||uKBHFxa||AP |
{{BS3-2||uKBHFxa||'''AP Mlinska'''|(AP Mlinska)|}} |
||
{{BS3-2||uHST|| |
{{BS3-2||uHST||CITY center|CITY center|}} |
||
{{BS3-2||uHST||Kneza Koclja - Vetrinjska|Glavni trg - Židovska|}} |
{{BS3-2||uHST||Kneza Koclja - Vetrinjska|Glavni trg - Židovska|}} |
||
{{BS3-2|WASSERq|uWBRÜCKE|WASSERq||[[Drava]]|}} |
{{BS3-2|WASSERq|uWBRÜCKE|WASSERq||[[Drava]]|}} |
||
Vrstica 55: | Vrstica 55: | ||
{{BS3-2||uHST||Ljubljanska - trgovski center|Ljubljanska - trgovski center|}} |
{{BS3-2||uHST||Ljubljanska - trgovski center|Ljubljanska - trgovski center|}} |
||
{{BS3-2||uHST||Ljubljanska - stolpnica|Ljubljanska - stolpnica|}} |
{{BS3-2||uHST||Ljubljanska - stolpnica|Ljubljanska - stolpnica|}} |
||
{{BS3-2||uKBHFe|| |
{{BS3-2||uKBHFe||'''Ljubljanska''' 140|'''Ljubljanska''' 140|}} |
||
|} |
|} |
||
|- |
|- |
||
Vrstica 61: | Vrstica 61: | ||
{{BS-Glava|''AP Mlinska – <small>Ljubljanska</small> – E'Leclerc''||#C154C1|#FFFFFF|500px}} |
{{BS-Glava|''AP Mlinska – <small>Ljubljanska</small> – E'Leclerc''||#C154C1|#FFFFFF|500px}} |
||
{{BS-Shema}} |
{{BS-Shema}} |
||
{{BS3-2||uKBHFa||AP |
{{BS3-2||uKBHFa||'''AP Mlinska'''||}} |
||
{{BS3-2||uHST|| |
{{BS3-2||uHST||CITY center|CITY center|}} |
||
{{BS3-2||uHST||Kneza Koclja - Vetrinjska|Glavni trg - Židovska|}} |
{{BS3-2||uHST||Kneza Koclja - Vetrinjska|Glavni trg - Židovska|}} |
||
{{BS3-2|WASSERq|uWBRÜCKE|WASSERq||Drava|}} |
{{BS3-2|WASSERq|uWBRÜCKE|WASSERq||Drava|}} |
||
Vrstica 79: | Vrstica 79: | ||
{{BS3-2|WASSERq|uWBRÜCKE1|uBHFrg|[[Radvanjski potok]]|Tržaška cesta - ELKO|}} |
{{BS3-2|WASSERq|uWBRÜCKE1|uBHFrg|[[Radvanjski potok]]|Tržaška cesta - ELKO|}} |
||
{{BS3-2||uSTRf|uBHFrg||Tržaška cesta - TUŠ|}} |
{{BS3-2||uSTRf|uBHFrg||Tržaška cesta - TUŠ|}} |
||
{{BS3-2|uKBHFl|uABZr+r|uBHFrg|E |
{{BS3-2|uKBHFl|uABZr+r|uBHFrg|'''E'Leclerc''' - obračališče|Tržaška cesta - Semenarna|}} |
||
{{BS3-2||uBHFrf|uBHFrg|Tržaška cesta - Obi|Tržaška cesta - carinarnica|}} |
{{BS3-2||uBHFrf|uBHFrg|Tržaška cesta - Obi|Tržaška cesta - carinarnica|}} |
||
{{BS3-2||uSTRlf|uSTRrf|||}} |
{{BS3-2||uSTRlf|uSTRrf|||}} |
Redakcija: 11:48, 18. maj 2014
Mestna avtobusna linija št. 21 | |
---|---|
Informacije | |
Končni postaji | AP Mlinska Ljubljanska E'Leclerc |
Delavniki | |
Obratovalni čas | Zimski 4.50 - 22.10 Poletni 4.55 - 22.20 |
Presledek | 10-30 |
Vrsta vozil | enojni |
Sobote | |
Obratovalni čas | 5.20 - 22.10 |
Presledek | 25-60 |
Vrsta vozil | enojni |
Nedelje in prazniki | |
Obratovalni čas | 6.20 - 21.45 |
Presledek | 60 |
Vrsta vozil | enojni |
Mestna avtobusna linija številka 21 AP Mlinska – Ljubljanska – E'Leclerc je ena izmed 19 avtobusnih linij javnega mestnega prometa v Mariboru. Poteka v smeri sever - jug in povezuje središče Maribora s Taborom, Spodnjimi Radvanji, Betnavo in industrijsko cono ob Tržaški cesti.
Zgodovina
Trasa
- AP Mlinska – Ljubljanska
- smer AP Mlinska – Ljubljanska: Mlinska ulica - Partizanska cesta - Titova cesta - Ulica heroja Bračiča - Svetozarevska cesta - Ulica kneza Koclja - Glavni trg - Stari most - Trg revolucije - Dvorakova ulica - Ulica Moše Pijada - Ljubljanska ulica.
- smer Ljubljanska – AP Mlinska: Ljubljanska ulica - Trg revolucije - Stari most - Glavni trg - Ulica kneza Koclja - Svetozarevska cesta - Ulica heroja Bračiča - Titova cesta - Partizanska cesta - Mlinska ulica.
- AP Mlinska – Ljubljanska – E'Leclerc
- smer AP Mlinska – Ljubljanska – E'Leclerc: Mlinska ulica - Partizanska cesta - Titova cesta - Ulica heroja Bračiča - Svetozarevska cesta - Ulica kneza Koclja - Glavni trg - Stari most - Trg revolucije - Dvorakova ulica - Ulica Moše Pijada - Ljubljanska ulica - Streliška cesta - Razvanjska cesta - Tržaška cesta.
- smer E'Leclerc – Ljubljanska – AP Mlinska: Tržaška cesta - Streliška cesta - Ljubljanska ulica - Trg revolucije - Stari most - Glavni trg - Ulica kneza Koclja - Svetozarevska cesta - Ulica heroja Bračiča - Titova cesta - Partizanska cesta - Mlinska ulica.
Imena avtobusnih postajališč
Trasa linije 21 |
---|
AP Mlinska – Ljubljanska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AP Mlinska – Ljubljanska – E'Leclerc | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Režim obratovanja
Linija obratuje vse dni v letu, tj. ob delavnikih, sobotah, nedeljah in praznikih. Avtobusi najpogosteje vozijo ob delavniških prometnih konicah.
Glej tudi
Zunanje povezave