Seznam evroposlancev iz Združenega kraljestva (1984-1989)

Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Skoči na: navigacija, iskanje

Seznam evroposlancev iz Združenega kraljestva' v mandatu 1984-1989.

Seznam[uredi | uredi kodo]


Ime Stranka Okrožje

A[uredi | uredi kodo]

Gordon Adam Delavska stranka Northumbria

B[uredi | uredi kodo]

Richard Balfe Delavska stranka London South Inner
Robert Battersby Konzervativna stranka Humberside
Christopher Beazley Konzervativna stranka Cornwall & Plymouth
Peter Beazley Konzervativna stranka Bedfordshire South
Lord Bethell Konzervativna stranka London North West
Beata Brookes Konzervativna stranka Wales North
Janey Buchan Delavska stranka Glasgow

C[uredi | uredi kodo]

Bryan Cassidy Konzervativna stranka Dorset East & Hampshire West
Barbara Castle Delavska stranka Greater Manchester West
Fred Catherwood Konzervativna stranka Cambridgeshire & Bedfordshire North
Kenneth Collins Delavska stranka Strathclyde East
Richard Cottrell Konzervativna stranka Bristol
Christine Crawley Delavska stranka Birmingham East
Bob Cryer Delavska stranka Sheffield
David Curry Konzervativna stranka Essex North East

D[uredi | uredi kodo]

Margaret Daly Konzervativna stranka Somerset & Dorset West
John de Courcy Ling Konzervativna stranka Midlands Central
Basil de Ferranti Konzervativna stranka Hampshire Central
Marquess of Douro Konzervativna stranka Surrey West

E[uredi | uredi kodo]

Baroness Elles Konzervativna stranka Thames Valley
James Elles Konzervativna stranka Oxford & Buckinghamshire
Michael Elliott Delavska stranka London West
Winifred Ewing SNP Highlands and Islands

F[uredi | uredi kodo]

Sheila Faith Konzervativna stranka Cumbria & Lancashire North
Alex Falconer Delavska stranka Scotland Mid & Fife
Glyn Ford Delavska stranka Greater Manchester East

G[uredi | uredi kodo]

Win Griffiths Delavska stranka Wales South

H[uredi | uredi kodo]

Michael Hindley Delavska stranka Lancashire East
Geoff Hoon Delavska stranka Derbyshire
Paul Howell Konzervativna stranka Norfolk
Les Huckfield Delavska stranka Merseyside East
Stephen Hughes Delavska stranka Durham
John Hume SDLP Severna Irska
Alasdair Hutton Konzervativna stranka Scotland South

J[uredi | uredi kodo]

Caroline Jackson Konzervativna stranka Wiltshire
Christopher Jackson Konzervativna stranka Kent East

K[uredi | uredi kodo]

Michael Kilby Konzervativna stranka Nottingham

L[uredi | uredi kodo]

Alfred Lomas Delavska stranka London North East

M[uredi | uredi kodo]

John Marshall Konzervativna stranka London North
David Martin Delavska stranka Lothians
Michael McGowan Delavska stranka Leeds
Hugh McMahon Delavska stranka Strathclyde West
Edward McMillan-Scott Konzervativna stranka York
Tom Megahy Delavska stranka Yorkshire South West
James Moorhouse Konzervativna stranka London South & Surrey East
David Morris Delavska stranka Wales Mid & West

N[uredi | uredi kodo]

Stanley Newens Delavska stranka London Central
Edward Newman Delavska stranka Greater Manchester Central
Bill Newton Dunn Konzervativna stranka Lincolnshire
Tom Normanton Konzervativna stranka Cheshire East

O[uredi | uredi kodo]

Lord O'Hagan Konzervativna stranka Devon

P[uredi | uredi kodo]

Ian Paisley DUP Severna Irska
Ben Patterson Konzervativna stranka Kent West
Andrew Pearce Konzervativna stranka Cheshire West
Terry Pitt Delavska stranka Midlands West
Henry Plumb Konzervativna stranka Cotswolds
Derek Prag Konzervativna stranka Hertfordshire
Peter Price Konzervativna stranka London South East
Christopher Prout Konzervativna stranka Shropshire & Stafford
James Provan Konzervativna stranka Scotland North East

Q[uredi | uredi kodo]

Joyce Quin Delavska stranka Tyne and Wear

R[uredi | uredi kodo]

Shelagh Roberts Konzervativna stranka London South West

S[uredi | uredi kodo]

James Scott-Hopkins Konzervativna stranka Hereford & Worcester
Barry Seal Delavska stranka Yorkshire West
Madron Seligman Konzervativna stranka Sussex West
Dr. Alexander Sherlock Konzervativna stranka Essex South West
Richard Simmonds Konzervativna stranka Wight & Hampshire East
Anthony Simpson Konzervativna stranka Northamptonshire
Llewellyn Smith Delavska stranka Wales South East
George Stevenson Delavska stranka Staffordshire East
Kenneth Stewart Delavska stranka Merseyside West
Jack Stewart-Clark Konzervativna stranka Sussex East

T[uredi | uredi kodo]

John Taylor OUP Severna Irska
John Tomlinson Delavska stranka Birmingham West
Carole Tongue Delavska stranka London East
Frederick Tuckman Konzervativna stranka Leicester
Amedee Turner Konzervativna stranka Suffolk

V[uredi | uredi kodo]

Peter Vanneck Konzervativna stranka Cleveland & Yorkshire North

W[uredi | uredi kodo]

Michael Welsh Konzervativna stranka Lancashire Central
Norman West Delavska stranka Yorkshire South

Glej tudi[uredi | uredi kodo]